Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
Co je a co není věštění
andel_whiteBCK.jpgPár slov o výkladu karet

 

Čas je duální a přítomnost je bod, ve kterém se setkává minulost s budoucností, ale v podstatě vlastně neexistuje. Existuje pouze minulost měnící se plynule
v budoucnost anebo můžeme říci, že existuje pouze přítomnost, která v sobě vše zahrnuje - nekonečnou minulost i nekonečnou budoucnost. Výklad letmo nahlíží do budoucnosti, ale budoucnost, kterou vykládající vidí, není předurčená hotová věc postrádající svobodnou vůli. Tato budoucnost závisí na přítomném okamžiku a na Vaší svobodné vůli a na upřímné touze využít co nelépe svůj osobní životní potenciál.

Tarot je poselství od Boha a byl nám dán, abychom se dokázali při své pozemské pouti zorientovat, pojmenovat věci pravým jménem a učinit tak správné rozhodnutí ve správný čas. Tedy aby nám pomohl vlastní budoucnost utvářet, ne ji pouze předpovídat. Při výkladu komunikujete prostřednictvím vytažených karet
a výkladu vykladače  se svým Vyšším Já, které Vám touto cestou sděluje důležité informace, případně Vám dává podněty k vyřešení Vašich problémů a tím
i k duševnímu růstu. Ćlověku je dána svobodná vůle a záleží jen na něm, jak kormidluje při své cestě na loďce života a zvládá jezy a nástrahy, které si sám pro svůj růst připravil. Protože něco máme již předem určené, ale většina věcí se stane na základě konkrétního myšlení a jednání. Při výkladu vyplyne, co je nyní učební lekcí a kde je třeba udělat změnu nebo pře hodnotit názor. A vždy záleží na konkrétním chování jedince, co bude dál.
duše na  provázku.jpg

Strach je jako kterákoliv jiná emoce prospěšný, protože nás varuje před nástrahami. Ale stejně jako všechny emoce, pokud nás ovládne, je to velmi zlý pán, který          brzdí    rozvoj, uskutečnění    plánů,  dosažení cílů a zastavuje nás v postupu vpřed.
Výklad karet přinese nadhled a osvětlí situace, člověk se pak může rozhodnout, kterou cestu zvolí na základě propojení rozumu, citu a svého vlastního vyhodnocení získaných informací.

 Informace k  nám proudí ze všech stran a pokud máte zábrany jít na výklad karet,věřte,dostananou  se k Vám jinak. Pokud ale Vás to jakýmkoli způsobem přitahuje (nenechává chladnými), výklad karet Vám doporučuji. Je to tisíciletími prověřený způsob komunikace. Tarot je živý jazyk, psaný řečí vizuálních symbolů, který k nám hovoří a předává nám Boží poselství. Tarotové karty se svými archetypy dokonale vystihuji životní pouť a poznání duše.Jejich  dokonalost, jasnost a jednoduchost, se kterou vyjadřují z našeho pohledu složitost našeho  života, je obdivuhodná. Přeji Vám, abyste se o tom mohli sami přesvědčit a začali využívat tuto komunikaci.                                                     

Milena            Sedláčková                                                                                        

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony