Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Kartářka  Milena    

Dobrý den, pokud jste se dostali až ke mně, těším se na Vás,  protože nic není náhoda a jistě se spolu někdy nad výkladem karet setkáme.  Zabývám se studiem a výkladem tarotových karet již řadu let. Tarot mě uchvátil jako systém, který podivuhodným způsobem kombinuje racionalitu a intuici. Svoje zkušenosti jsem si časem prohloubila u přední české kartářky, numeroložky, astroložky a spisovatelky Martiny Blaženy Boháčové, kde jsem absolvovala několik seminářů, zabývajících se významem a výkladem Tarotu a též kurz astrologie. Vybrala jsem si ji pro její pojetí výkladu, které vždy propojuje s numerologií a tento základní způsob používám i já. Při každém výkladu se mi vždy znovu potvrzuje, že čísla života a situace k řešení spolu úzce souvisí.


Je třeba se výkladu obávat?

Někdy se setkávám s předsudky typu  „Nechci vědět, co mě čeká. Šla bych, ale bojím se. Nechci si nic začínat s tajemnem.“

Mohu Vás zcela uklidnit. Tarot Vám ukáže Vaši současnou situaci a upozorní na možné  budoucí problémy nebo naopak potvrdí Vaše kladné očekávání. Štěstí přeje připraveným a  je lépe být na vývoj připraven anebo předejít či minimalizovat škody. Článek Co je a co není věštění.

 Pokud se týká tajemna, mohu Vás ujistit, že každý z Vás je schopen tarotu porozumět a začít vykládat. Stačí zakoupit balíček karet a začít s každodenním výkladem. Není to o žádných čárech a tajemných záhadách, jedná se o propojení intuice a rozumu, práci obou mozkových hemisfér a pravidelnou a soustavnou  každodenní práci. Pokud Vás to láká a přitahuje Vás výklad karet, je to něco, co se máte naučit, buď pouze pro sebe a pro své blízké,  nebo jako profesionální vykladači pomáhat lidem při řešení problémů.

 

Kdy jít na výklad karet ?

Když  si nevíte rady a rozum na řešení situace nestačí

Když cítíte bolest v srdci

Když máte smutek na duši

Když váháte s rozhodnutím

Když potřebujete potvrdit své rozhodnutí

Když Vás to  neustále láká bez zřejmého důvodu

Když  si potřebujete objasnit souvislosti(proč)

Když potřebujete znát pravděpodobný vývoj situace

A kdykoliv Vás to napadne (patrně to bude vždy v souvislosti s někým a něčím)

 

Pokud ovšem myslíte, že za Vás výklad karet vyřeší Vaše problémy, musím Vás zklamat. Pouze ukáže cestu, ale jít po ní musíte sami a je na Vás, jestli si vyberete cestu, kterou Vám karty radí.

A proto nebuďte sami se svými problémy, pochybnostmi a těžkou hlavou. Chvíle povídání nad kartami Vám uleví, vnese nový pohled do situace a dá nový pohled na řešení. Věřte mi, nedozvíte se nic, co byste již v duchu nevěděli nebo  netušili. Při výkladu pouze vytáhnete své vlastní city, problémy a situace na Světlo.

A  Světlo rozpouští strach. Na shledanou při výkladu Tarotu.

S láskou Vaše  Milena


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony