Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Andělské léčení 

 

  Léčeni probíhá formou napojení na energii archandělů , andělů a nanabevzetých Mistrů, kdy fornmou řízené meditace léčíme a řešíme aktuální situaci každého člověka.Léčení je příjemné  a zkliďnující a předchází  mu celkové uvolnění. Můžeme se věnovat např.

 

Léčení vede

Milena Sedláčková - spirituální léčitelka a učitelka

Certifikovaný praktik andělského léčení 2 stupně (mezinárodní certifikace  Charles Virtue ,Tina Marie Duly)

Mistr učitel Shamballa 1024,2002

 

Jak léčení probíhá?

Na výber je  celková terapii nebo pouze jeden z okruhů, který Vás zajímá. Léčení probíhá formou řízené meditace, přes krystaly, používám automatickou kresbu a další dle okamžité situace. Pracuji s energii andělů, Archandělů a  Nanebevzetých Mistrů. Potřeba každého je individuální a proto se i každé sezení řídí situací klienta a jeho okamžitým stavem, doba trvání je  dle dohody-obvykle ½ hod,  1 – 1 ½ hod.

 

Na terapii je lépe přijít nalačno nebo pouze po lehkém jídle.

Upozornění – psychofarmaka podstatně snižují prožívání a učinnost léčby.Na terapii nemohu příjmout osoby pod vlivem návykových látek a alkoholu.

 

Co můžete od andělského léčení očekávat? 

Očistění Vašeho energetického systému, zbavení se zátěže emocionálního balastu, nalezení cesty do vlastního nitra. Léčení situací,které vám v životě vadí a dělají problémy.Zlepšení psychiky a zvýšení energie.Uzdravení jemnohmotných těl a následné uzdravování na fyzickém těle V praxi po terapii okamžitá úleva. Dále se přesvědčíte, že prostředky ke svému léčení máte vždy po ruce a jsou jednoduché a dostupné. Svým emocionálním uzdravováním začnete uzdravovat nejen sebe, ale i své okolí. Součástí každé terapie je učení jednoduchých technik, které můžete používat dále pro sebe i své blízké.

 

Setkání léčitele i klienta je  vždy přínosné a obohacující pro obě strany.Pokud se rozhodnete pro řešení Vaší situace cestou Andělského léčení s mnou pomocí, děkuji  Vám za důvěru  a vítám všechna  setkáni s Vámi a Vašimi anděly.

 

Milena Rhea

 


 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony