Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

  Uzdravování čaker

      Očistná terapie lásky

  Máte o sobě pochyby, srdce vám svírá strach, negativní myšlenky vám naskakují jedna za druhou,bojíte se navázat kontakt s jinými lidmi. Zdá se vám, že se svět kolen vás zbláznil.

Jste vyčerpaní unavení ,Vaše mysl stále přehrává stejnou situaci a vy se nemůžete zbavit bolesti, strachu a úzkosti z budoucnosti.

Vaše vztahy s ostatními jsou plny konfliktních situací.....

 

Vytratila se z Vašeho života radost,málo se smějete...

Je velmi pravděpodobné, že vás energtický ochranný systém nefunguje jak má.

Není třeba obviňovat sez pochyb a strachů a negativního myšlení .Je zcela přirozené, že procházíme v životě různými situacemi, které v nás tyto pocity a myšlenky vyvolávají .Je však třeba se naučit zacházet s tímto faktorem naší psychiky, přijmou ho a učit se za každou situací vidět světlo poznání a nenechat se ovládat strachem.


Mír a klid je třeba nejprve objevit u sebe a v sobě a pak se uklidní i situace kolem nás.

 

 Naše čakry neustále vyzařují á přijímají energii.Jestliže máme neustále negativní myšlenky, čakry se zašpiní hustou ,temnou energii a nemohou propouštět energii.Proto se můžeme cítit unavení, bez chuti do života, neteční a nevyrovnaní.

 Za svoji praxi jsem poznala lidí, kteří nejprve o čakrách nic nevěděli, pak si o nich něco přečetli  a nakonec se s nimi seznámili vlastním prožitkem, pochopili jejich význam pro každodenní prožívíní všech situací, které jim příjdou do života  a  začali si je  každý den čistit, tak jako si čistíme zuby.

 Aktivací vlastních sebeléčebných schopností dosáhneme vynikajících výsledků a naše prožívání  života se vylepší-lépe  a beze strachu využijeme plně svých schopností,které nám byly dány při zrození,

 

 

 

Při terapii Vás provedu Vašimi energetickými centry  a společně provedeme jejich čistění. Též uzdravováno a vymazáváno prokletí   a energetických útoky jinych lidí. 

 Pokud bude třeba,  odsekáme karmická pouta  závislosti a strachu ,ať již pocházejí  z tohoto nebo z minulých životů a navodíme uzdravující procesy.

Pouta lásky, která  nás váží k našim blízkým , přátelům i jiným lidem, nelze odseknout. Čeho se však můžeme zbavit,jsou pouta závislosti a strachu. Vznikají vždy,když začneme svoji cenu  posuzovat a svazovat s posudky a osudy jiných. Stáváme se závislými na  vyjádření obdivu a lásky  a ocenění jiných, místo abychom se milovali a přijímali takoví jací jsme, protože již tak jsme dokonalí a můžeme využívat svých darů.Je jen třeba, abychom se zbavili některých předsudků a soudů.které jsem přijaly za své, ale ve skutečnosti k nám nepatří.

 Po provedení očisty, se energie uvolní a může opět volně proudit a budete  opět cítit klid  a harmonii.

Terapii provádím částečně rozhovorem, řízenou meditací,též si vypomáhám automatickou kresbou  a někdy  přibereme na pomoc karty. 

Dostanete též radu k vašemu zdravotnímu stavu z hlediska duchovního a z terapie si odnesete jednoduchou pomůcku na čistění čaker, která vám pomůže při zavádění každodenní očisty  jako zvyku do života,terapie  trvá  od cca 1,5 -2 hodiny

  a ukázat vám způsob, jak se dostat za stěnu bolesti a strachu ke své milujíci a dokonalé podstatě.

S láskou Milena Rhea 

Certifikovaný andělský praktik 1,2

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony