Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
Relaxační a vzdělávací centrum

andel_transparentRelaxační a vzdělávací centrum

 Milena

 

Objevte v sobě radost a lásku.

 

Jsme Relaxační a vzdělávací centrum Milena a Vaše starosti pro nás nejsou jen plané řeči. Přijďte k nám a zanechte u nás své problémy, strachy a bolesti. Pomůžeme vám opět najít novou cestu. Budete odcházet s láskou, nadějí a radostí v duši.

 

Jak to všechno začalo? Jmenuji se Milena Sedláčková, můj věk vyjadřují dvě pětky a za svůj život jsem prošla řadou profesí a funkcí. Byla jsem učitelkou, vedoucí skautů, amatérskou loutkoherečkou, logopedkou, finanční poradkyní, obchodní vedoucí, obchodní ředitelkou a samozřejmě matkou a manželkou. Celý svůj život jsem tedy byla obklopena lidmi ze všech vrstev společnosti a žila s jejich potřebami, problémy, radostmi i starostmi.

  Centrum vzniklo na základě mé dlouhodobé vize vytvořit pro všechny, kteří o to budou stát, klidné místo, kde se budou moci zabývat sami sebou a rozvíjet svá nadání a vnitřní dary. Začátkem roku 2010 se v mém životě udála změna, která mi umožnila centrum založit. Oslovila jsem lidi, o kterých vím, že mohou být jiným prospěšní, a vyzvala je ke spolupráci.

Mým cílem je, aby všichni, kteří k nám přijdou, odložili u nás své problémy a odcházeli osvěžení a s nadějí. Do myšlenky centra jsem vložila své srdce, zkušenosti i znalosti. Proto tedy relaxace - nabrání sil a vzdělání – nalezení nových směrů a možností. Je na každém, jak tyto nové zkušenosti a zázračné objevy sebe sama využije. Máme přece svobodnou volbu. V každém okamžiku je možné věci přehodnotit a dát svému životu jiný směr tak, aby se odvíjel v radosti, lásce a hojnosti.

Relaxační centrum MILENA je v provozu od června a za tuto krátkou dobu si našlo své stálé klienty, kteří se vrací, a kterým jsme pomohli s řešením jejich problémů i zdravotního stavu.

A co vám centrum vlastně nabízí?

 

Relaxační centrum MILENA nabízí:

 • Individuální terapie (regresní, Aura Soma, vyšetření na přístroji Vector-DiaCor)
 • Výklady karet, numerologie
 • Masáže
 • Kineziologii
 • Automatickou kresbu s léčivými účinky
 • ReiKi - Ošetření energií Karuna-Ki
 • Poradenství Feng-šuej
 • Horoskopy
 • SRT(Spiritual Response Therapy)-práce s podvědomím a s Vyšším Já

 

 • Semináře a přednášky zaměřené na poznání a rozvoj duševních schopností. Semináře a přednášky jsou koncipovány jako komorní, tedy s malým počtem účastníků. Účastníci jsou aktivně zapojováni do činnosti na seminářích a přednáškách. Odnášejí si vlastní zkušenosti, které pak využívají ve své další práci, v životě, radosti,….
 • Dárkové kupony na odběr zboží či služeb dle vlastního výběru
 • Prodej obrázků s duchovní tématikou a drobných dárků pro potěšení. Prodávané předměty jsou originály. Jejich tvůrci do nich vkládají energii a radost. Nákupem získáte obojí.

 

Je toho opravdu hodně a nabídku stále rozšiřujeme. Pokud si netroufáte vrhnout se do sebepoznání hned na poprvé a po hlavě, nevadí. Přijďte si třeba jen vypít kávu, udělejte si radost krásným obrázkem, popovídejte si s příjemným personálem a spokojenými zákazníky. Zjistíte, že v našem centru je takřka domácí atmosféra a na podruhé už jistě některou z nabízených služeb bez obav a s chutí vyzkoušíte. Pokud budete chtít, můžete využít e-mail nebo telefon, ráda Vám poradím vhodnou službu pro Vás nebo Vaše blízké. Těšíme se na Vás!

 

Vaše Milena a spol.

 

Informace a objednávky: 777 32 88 58

 

 

Relaxační a vzdělávací centrum MILENA  Horova 1667500 02 Hradec Králové

 

e-mail:  milena.sedlackova@relaxmilena.cz

http://www.relaxmilena.cz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony