Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
Jak nepřeslechnout volání své Duše

Jak nepřeslechnout volání své Duše?!                                                                       

Možná i vám k životu stále něco chybí. Snad je to něco, co vás žene neustále dál, za dalšími cíli, tučnějšími konty, lepšími auty a většími domy. Ne, je to marné, to „něco“ nenajdete v těchto hodnotách. Tak kde je to tedy skryto, říkáte si? Poslouchejte…!

 

Také se vám to stává? Jste v jednom kole. Chvátáte do práce, v práci toho potřebujete stihnout co nejvíc, spoustu věcí zařídit, vyřídit, zpracovat, pak rychle z práce domů. Doma pečujete o rodinu, děti, chcete věnovat nějaký čas přátelům, svým koníčkům a zálibám. Zkrátka dost rychle točící se kolotoč a také opravdu slušný výkon, když tohle všechno zvládáte. Uspokojení se však nějak nedostavuje a navíc se v tom sami tak trochu ztrácíte, že?

 

A přemýšlet o Duši…? Kde na takovou hloupost vzít čas? Věřte, že to není hloupost. To že čtete tyto řádky také není náhoda. Možná i vám k životu stále něco chybí. Snad je to něco, co vás žene neustále dál za penězi, domy, auty ... Je  to ale marné, to „něco“ v těchto VĚCECH není. Přesto je to docela blízko, takřka na dosah ruky. A stačí tak málo…

 

Opravdu stačí málo. Vnímejte a poslouchejte svou Duši! Je moudrá, krásná a čistá. Touží po spojení s vámi a volá vás. Neslyšíte ji? Pak byste měli svůj spěch na čas zpomalit, ne-li úplně zastavit a snažit znovu najít toto spojení se svou Duší. Jakmile k tomu dojde, už nikdy nebudete sami. Duše vám bude přítelem, rádcem, ochranou i radostí. Najednou zjistíte, že jste se honili za přeludy, že tu nejčistší krásu a lásku máte uvnitř sebe a máte jí tolik, že jí můžete i rozdávat. Budete úplní a celiství. A to navždy. Je to nádherný pocit, věřte mi. 

 

Něco na tom je, že? Možná, že byste to nádherné spojení chtěli také zažít a uchovat si ho, ale jak na to? Je to lehké a jistě to zvládnete. Pokud ne hned na poprvé, tak na podruhé či potřetí se vám to jistě podaří. Uvedu zde krátký návod pro inspiraci, ale můžete si vytvořit svůj způsob, jak se spojit a komunikovat se svou Duší. Je to na každém z vás, jak na to půjdete.

 

Všichni máme reálné nebo vysněné, místo, které je krásné a cítíme se tam báječně. Může to být romantická pláž, imaginární rozkvetlá zahrada nebo zcela reálná mýtinka v lesíku za naším domem. Udělejte si čas minimálně 30 minut, kdy vás nikdo nebude rušit. Pohodlně se usaďte, zavřete oči, pravidelně dýchejte a snažte se uklidnit svou mysl. Vím, není to lehké, je to potvůrka a navíc pěkně živá. Představujte si myšlenky, které vám přináší, jako obláčky na obloze – jsou tam, ale neruší vás, nevěnujete jim žádnou pozornost, prostě jen plynou. Představte si v duchu, že jste na tom „svém“ krásném místě. Sedíte například na své liduprázdné romantické pláži a nebo jste se pohodlně usadili pod strom, na kraji mýtiny. Vychutnávejte klid a krásu toho místa. Vnímejte barvy, světlo a lásku, která je zde všude přítomná. Odpočívejte a užívejte si tuto Přítomnost. Najednou ucítíte, že jste součástí toho všeho. To je okamžik, který vám říká, že jste ve spojení se svou Duší. Můžete s ní promlouvat, ptát se jí na cokoliv nebo s ní jen tak Být. Nespěchejte. Až budete mít pocit, že jste se nabažili, pomalu se vracejte zpět. Uvědomujte si postupně celé své odpočaté tělo, pohodlné křeslo, zvuky za okny, krásný den….

 

Nebojte se, ten krásný pocit, co jste měli „tam“, už vám zůstane navždy. Kdykoliv se můžete k němu vracet. I přes den můžete vnímat, že s vámi vaše Duše je a posílá vám „vzkazy“. Děje se to formou pocitů a myšlenek. Když cítíte a vnímáte krásu – je to vzkaz vaší Duše. Když projevujete lásku – je to také vzkaz vaší Duše. Napadá vás například, že někomu chcete pomoci – i to je vzkaz vaší Duše, že jdete správným směrem. Vaše Duše pro vás chce to nejlepší. Nepřeslechněte její volání! Je to volání vašeho nejbližšího přítele, vašeho Já.

Připojte svůj komentář a podělte se s ostatními o vaše zážitky při hledání spojení se svou Duší. Možná tak budete inspirovat někoho dalšího, kdo dosud tápe. Všechny Duše volají a touží po spojení. I kdybyste svým příkladem pomohli jedné, je to skvělé…

                                                                                                              Majka Rob

 

Chcete to zkusit? Zúčastněte se semináře Cesta k mé duši.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony