Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
Tančím, tančíš, tančíme

Tančím, tančíš, tančíme…

 

Celý můj život provází hudba a tanec. Obojí miluji. Vždyť jakým způsobem víc procítit hudbu než tancem a pohybem? Je to jedinečné spojení – hudba a tanec. Jedno doplňuje druhé nebo, chcete-li, jedno může být součástí druhého. Snad každý někdy toto spojení zažil a byl to jistě nezapomenutelné. Na svém kurzu „TANEC Riama“ vám nabízím takových zážitků neomezené množství. Navíc jsem si pro vás připravila speciální prožitkový dárek – „Tanec splněných přání“.

 

 


Co vám přináší kurz „TANEC Riama“?

 

Tento prožitkový kurz vám přináší jedinečné spojení hudby, volnosti pohybu a radosti. Po čas kurzu můžete odložit své zábrany a omezení. Bez obav je možné vyjádřit vnitřní pocity, které ve vás hudba probouzí. Společně a zároveň každý sám se plně otevřeme energii hudby a necháme ji proudit svými těly. Plně prožijeme každý tón. Vychutnáme si radost z něj a z našeho volného pohybu. Je dovoleno jakkoliv tančit, dovádět, skákat, dupat, tleskat, plakat, smát se – zkrátka prožívat plně to „co v daný okamžik cítím“. Nikdo vás neposuzuje, každý si prožívá své a není třeba se ohlížet na to, jak se na mě ostatní dívají. Věřte mi, nedívají. Je to jen subjektivní pocit, jakási vnitřní bariéra, kterou jsme si sami v sobě vybudovali. Hudba a tanec dokáže všechny bariéry zbourat. Přijďte si to vyzkoušet, přijďte být na chvíli sami sebou. Slibuji vám, že vaše tělo rozkvete a vaše duše se rozzáří jako slunce. Probudí se ve vás síla Ženy. Budete mít pocit, že zvládnete cokoliv – i protivného šéfa v zaměstnání. J

 

Pro koho je kurz „Tanec Riama“ určený a v čem pomůže?

V současné době bude kurz Riama jen pro ženy. Pokud by byl zájem i o smíšené kurzy (muži i ženy), bude možné je časem také uspořádat. Kurz může být pro někoho terapií, pro někoho nasměrováním a pro někoho jen skvělým „ventilem“. Každopádně vám může pomoci:

 • Uvolnit každodenní stres
 • Vypořádat se s vlastními omezeními
 • Doplnit energii a najít v sobě vlastní zdroj této energie
 • Najít sebe sama a být sama sebou
 • Vyjádřit sebe sama
 • Nestydět se za sebe
 • Naučit se všímat si svých pocitů
 • Vymanit se z všednosti a zažít něco mimořádného
 • Najít si čas jen a jen pro sebe
 • Seznámit se s podobně naladěnými lidmi
 • Zadovádět si a prožít radost z pohybu
 • Aktivně strávit volný čas

 

Jak kurz „Tanec Riama“probíhá?

Strávíme společně 3 hodiny. Jsou koncipovány tak, abyste se v žádném případě nenudili a aby byl ponechán co největší prostor tanci. Kurz (ve zkratce) má tyto části:

 1. přivítání, instrukce a krátké naladění těla i duše na následnou hudbu a tanec
 2. hodinový taneční rej – nic se NEMUSÍ, vše se MŮŽE
 3. zklidnění, vydýchání, meditace a případná konzultace prožitků, pocitů,….
 4. „Tanec splněných přání“
 5. krátká meditace a rozloučení


 

Věřím, že jste se příjemně naladili na náš taneční kurz. Termíny a další bližší informace budou brzy zveřejněny – stačí pravidelně sledovat náš web. Kurzy by měly probíhat o víkendu a to ve dvou fázích – dopolední a odpolední. Maximální počet účastníků bude 10 osob na jednotlivý kurz.

Těším se na vás

S Láskou

Majka (Riama) Rob

 

Chcete-li pravidelně dostávat informace o novinkách a aktuální nabídce služeb, napište si o jejich zasílání zde: Milena.Sedlackova@relaxstudio.cz. Budete včas informováni o všem, co se u nás děje, co se chystá nového a jaké akce pro vás připravujeme.

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony