Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
SRT – terapie pro tělo, duši i ducha

Spiritual Response Therapy  – terapie pro tělo, duši i ducha

 

 

Spiritual Response Therapy neboli SRT je pečlivý proces prozkoumání podvědomí mysli a duševních záznamů k odhalení a uvolnění skrytých bloků na zdraví, štěstí a duchovním růstu. S použitím kyvadla a tabulek prozkoumáváme zkušenosti současného i minulého života. tyto programy vyčistíme tak, že požádáme Vyšší Já o vyčištění disharmonické energie. Pak přeprogramujeme podvědomou mysl pozitivními zprávami. Protože jsme během tohoto procesu při vědomí, dozvíme se víc o sobě a o tom, jak změna účinkuje v našem životě.

 

Kniha „Osvobození duše“ od Roberta E. Detzlera představuje a učí Spiritual Response Therapy, duchovní a spirituální metodu, která užívá univerzální energie k léčení traumat minulých životů a podvědomých bloků.

 

Výtažek z knihy Osvobození duše – R. E. Detzler

Stokrát za den se rozhodujeme, co dělat, říkat a jak myslet. Přesto ne všechna tato rozhodnutí se zdají být vědomá. Můžeme se ptát „Proč jsem to řekl?“ nebo „Proč jsem reagoval takto?“. Odpovědi leží doslova uvnitř nás. Jsme mnohem víc než fyzické mozky ve fyzických tělech. Jsme opravdu mnohem víc než vědomí sebe sama. Vyjádřeme to jednoduše. To, co považujeme za mysl, má tři složky:

  • Vědomí
  • Podvědomí
  • nadvědomí.

Vědomá mysl je naše vlastní ego. Je součástí našeho vlastního já, se kterým se nejčastěji ztotožňujeme. Podvědomí, i když si toho nejsme vědomi, neustále monitoruje a zaznamenává naše myšlenky, slova a zkušenosti. Kolikrát za život jsme řekli: „Tato práce mě unavuje“ nebo „z každodenního řízení v tomhle provozu je mi špatně“. Pak jsme opravdu unavení a opravdu je nám špatně. Programování také může přispět k alergiím, depresi, nemoci a může zasahovat do našich vztahů a naší schopnosti uspět ve světě. Přestože je tato schopnost programovat naší zhoubou, je to také naše cesta k vyléčení. Stejně tak jako můžeme naplnit naše podvědomí negativními přesvědčeními, máme také moc přeprogramovat to, co je negativní a destruktivní v našich životech. A co je naším průvodcem v pozitivním programování? Nadvědomá mysl. Nadvědomá mysl je naším spojením směrem k Božství. Mnozí ji nazývají Vyšší Já. Ježíš ji nazýval „Otec v nás“. Následuje náš duchovní záměr a provází nás našimi životními lekcemi. Jestliže žijeme neustále ve vědomí ega, často tuto část v nás samých nerozpoznáme. Přesto je vždy s námi, ať už jsme si toho vědomi nebo ne.

            S čím pracujeme jako terapeuti SRT

·        práce s minulými životy na Zemi i v jiných dimenzích, s paralelními životy, souběžnými životy, budoucími životy...

·        očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka

·        možnost odhalení negací, kterých si člověk není vůbec vědom

·        odstraňování prokletí a jiných komplikovaných bloků řádově v desítkách sekund nebo max. v několika minutách

·        značná rychlost práce, široký záběr a nebývalá hloubka čištění

·        blesková práce s diskarnáty (přivtělenými dušemi a dušemi v auře), bludnými dušemi, vícenásobnými dušemi, rodinou duše, extra dušemi, spirituálními parazity a jinými entitami

·        možnost vyhledat a odstranit stovky dalších negativních programů, energií a bloků, ovlivňujících život člověka

·        možnost očišťovat místnosti, domy, odstraňovat škodlivé zóny, čistit mezilidské vztahy, pracovat pro kohokoliv na libovolnou vzdálenost a v libovolném čase, čistit zvířata, rostliny, atd.!

 

 

Naděžda Komárková

Moje kvalifikace

SRT

Homeopatie – česká homeopatická škola (tříleté studium)

Esoterní astrologie

Numerologie

Čínská astrologie

Shiatsu – pětileté studium

Práce s energií – energoškola Jos. Červinky (tříleté studium)

Reiky I. a II.

Výklad karet

 

Chcete se vědět více případně se objednat: Sekce SRT na webu relaxmilena.cz


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony