Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

žena bohyná každá.jpgProč jít na seminář Kruh Ho’oponopono

Joe Vitale

Svět bez hranic

Příběh o  Ho’oponopono

 

Bylo mi smutno. Jak se  můžu sama jediná bránit proti násilí, lži a zradě? Zdálo se mi, že jsem opuštěná, sama na pustém ostrově uprostřed rozbouřeného moře. Velké vlny splývají s šedivou bezútěšnou oblohou, každou chvíli mě může některá z těch obřích vln strhnout do moře a já se tomu ani nebráním. Snad to tak bude lepší - jsem vysílená věčným bojem bez výsledku. Srdce mě bolí, mám ho sevřené strachem a bolestí. Bolestí svou, ale zároveň prožívám i bolest, utrpení a beznaděj jiných zraněných žen. Tolik smutných příběhů. Zdá se mi, že tolik bolesti nelze unést. Trvalý smutek a žal mi rozdírá srdce a já na něj neznám lék. A přece jsem toho již tolik poznala, přečetla a prožila.  Vím, že jsem přišla na tuto planetu pomoci léčit tuto bolest, ale nemám sílu léčit ani sebe. Moji energii užírá žal a nicota. Jak mohu pomoci jiným, když nedokážu pomoci sama sobě? Zdá se mi, že jsem nenaplnila svůj úkol a své poslání a selhala jsem.

Jednoho úplně obyčejného dne mi naše milá terapeutka Iva  zavolala: Všeho nech, běž si koupit knihu Joe Vitala - SVĚT BEZ HRANIC.“ Protože mám Ivu ráda a dám na její rady, jdu koupit knihu, ale…

 Je to zase jenom kniha a já jich za svůj život přečetla a vyzkoušela v praxi desítky. Už jsem porozuměla Marťanům, pochopila a poučila se Proč muži lžou, pochopila podstatu citového upírství,  vydírání, domácího násilí, podstoupila terapii na vyčistění, prozkoumala krizi středního věku a opuštěného hnízda a spoustu dalších technik. Tato poznání mi sice vysvětlila podstatu problémů po rozumové stránce, ale bolest v srdci dál zůstávala a upozorňovala na sebe depresemi a pocity zmaru a beznaděje.

         Otevřela jsem knihu, kterou jsem si ani koupit nechtěla a od které jsem nic nečekala a jejíž název mě neuchvátil. Autor mi byl znám z filmu Secret (samozřejmě jsem četla knihu a viděla film) -  někdy to funguje, ale  ne na 100 %. A pak to přišlo…

 

Hloubkové čistění Ho‘oponopono

Mír, láska, odpuštění a osvobození. Svět je úžasné místo. Všichni máme božskou jiskru. Miluji se a přijímám se taková, jaká jsem. Když chceš změnit svět, změň sebe. Již jsem tyto věty četla, slyšela a rozuměla jim, ale bolesti srdce mě nezbavily. Teprve technika ho‘oponopono vše zharmonizovala a propojila. Je to tak přirozené, tak logické a tak jednoduché a velmi krásné. Konečně chápu a po pár dnech praxe Ho‘oponopono začínám zase cítit radost, zase se smát a radovat se z každého dne. Jakmile cítím bolest nad něčím čí někým, strach, lítost, dotkne se mě něčí chování a někdy jen tak do rytmu bez úmyslu čistím a čistím a čistím  MILUJI, OMLOUVÁM SE, PROSÍM ODPUST´, DĚKUJI TI      

A pak přišly zázraky  

Jezis.jpg  Najednou chápu srdcem Ježíše a jeho odpuštění nepřátelům. Není to slabost, je to naopak veliká síla - je to láska jako nejsilnější síla za všeho.

Po dalších dnech čištění dostávám zprávy od svých andělů a začínám cítit větší duchovní propojení a vedení. Dostávám andělské vzkazy a začínám využívat pomoci milých archandělů a je to úžasné. Děkuji. Poznala jsem Nanebevzaté mistry, pomáhají mi a já se cítím opět po dlouhém čase milovaná, opečovávaná a vím, že to mu tak bylo vždy.

 Poznala jsem bohy a božstva a mám radost, protože je znám z pohádek a pověstí svého dětství, mohu se s nimi spojit a žádat o pomoc.

Pochopila jsem Boha, zažila duchovní společenství neznámých lidí, kteří se stali během semináře Ho‘oponopono velmi blízkými, pomohli si navzájem a síla jimi vytvořená dále pomáhá.

Konečně to vše do sebe zapadlo. Jasně, logicky rozumem a s radostí a láskou srdcem. Propojení rozumu a citu. Jak neuvěřitelně jednoduché.

 

hoponopono slunce.jpg         Kouzelná technika, kouzelná čtyři slova zní celou planetou v různých jazycích, ale i když je slyšíte v cizí řeči, rozumíte jim svým srdcem. Zná to již spousta lidí. Pokud nás bude čím dál tím více a tuto jednoduchou techniku budeme šířit dál a stále jí používat každý den svého života, svět se změní.

Svět je zázrak a sám je proto plný zázraků. Všichni jsme spolu propojeni  a pokud budeme léčit sami sebe, vyléčíme svět. Dostali jsme klíč k našim srdcím, který léčí bolest. Už nemusíme ukazovat na jiné a kritizovat. Velmi se Vám uleví, pokud za vše, co se děje kolem Vás, převezmete odpovědnost, začnete čistit negativní spojení a navracet k nulovému stavu.

láska.jpg Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím odpusť, Děkuji Ti

A TŘEBA JEŠTĚ MILIONKRÁT,PROSTĚ DOKUD BUDE ZAPOTŘEBÍ

Miluji Tě  Miluji Tě Miluji Tě  Miluji Tě (Tato slova Vás skutečně propojí s Vaším Vyšším Já – neboli s Vaším Božstvím nebo s Bohem,  chcete-li)

Můj život se používáním této techniky opravdu změnil. Již se necítím jako ubohá opuštěná trosečnice na ostrůvku, ale jako kapitánka lodi, která bouřku hravě zvládá a sama určuje směr své plavby. Poznala jsem obrovskou sílu a lásku své rodiny a podporu, které se svět bez hranic.jpgmi ode všech dostává -  a já jim za to velmi děkuji. Cítím propojení všech lidí a osamělá si nepřipadám ani trochu. Dostala jsem zpět svoji sílu, odvahu, nadšení a lásku. A bolest srdce? Někdy se ozve (a já čistím), ale už ji umím léčit a naučila jsem se vážit si jí, neboť bolestné pocity mě upozorňují, že je třeba náprava.  Ale hlavně cítím lásku, důvěru, radost ze života a vděk za vše, čím můj život oplývá. Jsem ráda, že jsem Vám mohla předat svou zkušenost a ukázat cestu, jak ven z beznaděje, smutku a depresí.

 

Pokud jsem Vás zaujala,  kupte knihu,  přečtěte a přijďte na Kruh Ho‘oponopono nebo nečtěte a přijďte rovnou. Tato čtyři slova mění svět. Můžete je kdykoliv sami praktikovat, ale zážitek a síla Kruhu Vám dají sílu a důvěru a poznáte propojení nejen v kruhu.

Děkuji svým milým láskyplným božským pomocníkům za pomoc a rady při psaní článku a

 

jsem Vaše vždy s Láskou Milena


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony