Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
HO OPONOPONO – Božský dar

HO‘ OPONOPONO – Božský dar

 

Chtěli byste i vy užívat tohoto daru a chtěli byste díky němu žít ve zdraví, štěstí a lásce? Je to úplně snadné a hlavně – opravdu to funguje! Tato stará havajská technika léčení se hodí pro každého bez rozdílu věku, pohlaví či vyznání. Pomáhá uzdravovat vaše vztahy, vaše tělo, práci a celkově věci a situace kolem vás. Myslíte že to není možné?

Co je Ho’oponopono?

Ho’oponopono je stará havajská technika pro vytváření hojnosti, zdraví a lásky. Podstatou této metody je „čištění“ sebe sama od všech negativ jako je například nespokojenost, sebelítost, vztek, závist, strach, závislost, agrese,….. Je třeba smazat staré a nefunkční vzorce našeho chování, aby mohly začít fungovat nové, čisté a láskyplné. Tím, že změníme sebe, začne se velmi rychle měnit podle našeho nového chování i okolí. Zní to, pro někoho, trochu bláznivě, ale pamatujte na to, že co vidíte u druhých, jaké chování jiných lidí se vás dotýká (štve vás, zlobí a zkrátka nenechává v klidu), to si i vy sami v sobě nesete. Když se dokážete, obrazně řečeno, přeladit a převzít zcela zodpovědnost za své jednání, rázem se změní i vše kolem vás.

Jak používat Ho’oponopono?

Existují dva osvědčené způsoby jak ozdravit či uzdravit sebe (nebo kohokoliv jiného) pomocí metody Ho’oponopono. Pro oba způsoby je však společné to, že je třeba bezpodmínečně převzít odpovědnost za své chování.

  1. Morrnahnina modlitba – tvůrkyně tohoto procesu, o které se traduje, že pomohla vyléčit stovky a možná i tisíce lidí.

 

„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě…. Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech, skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoliv zlého od počátku stvoření až do dneška, prosím Tě o odpuštění…. Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté Světlo…. A tak staň se! Amen!“

  1. Dr.Hew Len - používá k léčení opakování a procítění jednoduchých manter:
    • MILUJI TĚ – navážete spojení se svou Podstatou, rozproudíte energii
    • OMLOUVÁM SE, JE MI TO LÍTO – uznáváte svou chybu, chybné jednání
    • PROSÍM, ODPUSŤ MI – žádáte o pomoc při odpuštění sobě, všem, všemu
    • DĚKUJI – vyjadřujete vděčnost za možnost nápravy

 

Tento proces, budete-li ho používat denně, vás dovede k naprosté svobodě, k uvolnění starých bloků, negací a chybného myšlení. Dostanete se do tzv. „stavu nula“ nebo-li „nulového stavu“. Budete zcela osvobozeni od minulosti a to je také cílem tohoto procesu. Vaše budoucnost bude jen a jen ve vašich rukách. Můžete cokoliv! Svět vám bude ležet u nohou a bude zcela bez hranic.

 

Ho’oponopono je stará havajská technika, která lidem slouží mnoho, mnoho let. Zjednodušeně jste si přečetli, jak tato metoda funguje.  Chcete-li však lépe porozumět procesu nalezení svého Já pomocí této techniky, chcete-li se naučit tuto techniku používat v každodenním životě, uzdravit sebe i kohokoliv jiného, přihlaste se na náš prožitkový seminář HO’OPONOPONO.

 

Těšíme se na vás

 

Majka Rob  a Milena Sedláčková

 

 

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony