Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Odpouštěcí ohrada –

 

 

Odpuštění a vyrovnání  se  s minulostí – duchovní cvičení pro odpoutání a očistění se od bolestných a nezdravých zážitků a vazeb, které Vám ubírají energii.

Motto-

Najděte mír nejprve v sobě, pak se automaticky začne zklidňovat a vyrovnávat Vaše okolí.

Pokud se pro cvičení rozhodnete, pamatujte, že je třeba ho provést najednou bez přerušení

1.Vyhraďťe si pro sebe cca 2 hodiny času a místo, kde můžete být o samotě,

2. Připravte si papír a tužku

3. Vypněte mobil, oznamte rodině, ať Vás neruší

4. Dle Vašich zvyklostí např. zapalte svíčku, pusťte si relaxační hudbu,

5. Zklidněte a uvolněte se několika hlubokými nádechy a výdechy (můžete požádat o pomoc anděly, Vyšší já, Ducha Svatého,Ježíše, Matku Marii, Budhu…….. nebo kohokoli, ke komu se modlíte)

6.Vraťte se v myšlenkách do svého dětství a napište na papír pod číslem 1 prvního ,na koho si vzpomenete, s kým jste měli bolestný zážitek ,kdo  vám ublížil-

neposuzujte rozumem, kdo měl pravdu nebo byl v právu, ale zaměřte se pouze na ublížení,nespravedlivost  a bolest,kterou jste prožili-

7.Postupně procházejte celý svůj život a zapisujte  popořadě  jména,která se Vám vybaví až do současné chvíle(můžete psát i lidi,kteří už odešli do jiného světa)

8.Pak si zvizualizujte Vaši duši , jako ohradu, s vchodem a východem. Vchodem   bez přestání proudí energie,přinášející Vám veškeré hmotné,citové a duchovní zaopatření  a  Vaše dary  od  vás zase bez přestání plynou  světu. Všichni lidi,které máte na tomto seznamu jsou  v této ohradě a brání volnému průtoku energie a ještě Vás vězní spolu se sebou.

9.Začněte si postupně odškrtávat lidi ze seznamu a každého Oslovte jménem  a propusťte se slovy Propouštím tě a odpouštím Ti, moje  odpuštění je naprosté a úpné.Ty  jsi volný /á a já jsem volný/á´.Zvizualizujte si,jak  svobodný  a šťastný opouští Vaši ohradu.Tak projděte celý seznam.(Pokud se Vám to  u někoho bude zdát těžké, snažte se odpustit ne činy, ale člověku)

10.Naposledy Oslovte a stejnými slovy  propusťte sami sebe.Uvědomte si, že rozhodnutí, která jste činili za určité situace, v určité době, s určitými zkušenostmi byla nejlepší, jaká jste v té době dle Vašeho nejlepšího vědomí udělali.Dnes byste se samozřejmě  na základě Vašich zkušeností  rozhodli jinak, ale to právě díky té situaci,kterou jste  vytvořili svým minulým rozhodnutím. Nedejte se dále věznit ve své ohradě, odpusťte si a propusťte se stejným způsobem jako jste  to dokázali  udělat s ostatními.

Tedy Oslovte se  jménem  a propusťte se slovy Propouštím tě a odpouštím Ti. Moje  odpuštění je naprosté a úpné.Ty  jsi volný /á a já jsem volný/á. Zvizualizujte si, jak  svobodný/á  a šťastný /á opouštíte  Vaši ohradu do svobodné a šťastné budoucnosti, plné lákavých a báječných příležitostí.

11.Ukončete sezení, poděkujte všem, kdo vám pomáhali a dopřejte si odměnu, zasloužíte si ji.

12.Zkuste do svých každodenních zvyků zavést např. při večerní hygieně očistit prožitý den tímto způsobem( projděte v mysli od rána  do večera negativní konverzace  a zážitky s ostatními a osvoboďte se od nich a též nezapomeňte propustit sami sebe).

 

 Lidé odpouštějte si navzájem svoje viny. Bez odpuštění nebude mír.                                                                    Ježíš

 Volně dle Doreen Virtue zpracovala Milena Rhea Sedláčková pro RelaxMilena/2012


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony