Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 21 – 27. 1. 2020

Čtení z tarotů

Věnujte pozornost svým snům a předtuchám, zklidněte se, abyste mohli dobře slyšet svůj vnitřní hlas. Není doba přešlapovat na místě, váhat a poohlížet se jinde. Naopak probuďte svoji ohnivou energii a dělejte to, o čem víte, že je pro vás dobré. Pokud budete jednat v souladu se svým přesvědčením, dostane se vám odměny. Přijměte výzvu osudu.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Nové začátky a svěží start.

modlitba

Děkuji ti, že mi poskytuješ nové příležitosti a nabízíš pomoc. Děkuji to, že mi pomáháš zbavit se minulosti a vyléčit ji. Naplň mě důvěrou ve chvílích, kdy procházím těmito změnami ve svém životě.

 

 

Rada od Mileny

 Když si dovolíme uvědomit si všechna svá požehnání, naše energie se změní a budeme si  do života přitahovat podobné. Když budeme setrvávat ve výčtu toho, co se nám nedaří, opět budeme podobné přitahovat. Zkuste si dnes večer před spaním (i jindy) projit všechny a všechno za co můžete být vděčni. Prociťte naplno tuto vděčnost a další požehnání k vám, dle zákona synchronicity, budou přicházet.


Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virute

NADĚJE

Veřím, že Bůh má pro mě nádherná řešení a skvostné plány.

 

 

Dne 21 a 22. 1. 2020 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony