Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 14 – 20. 1. 2020

Čtení z tarotů

Nová energie vás pobízí k cestě vpřed, neztrácejte čas hloupými a záludnými útoky jiných, ale podívejte se po povrch událostí nebo věcí, které nejsou zatím zcela zřetelné. Pokuste se i tak najit cestu ke Světlu pro Vás i Vaše blízké. Je možné, že budete zvažovat cestu dalším směrem, protože staré věci vás již nenaplňují a nemáte z nich takové potěšení jako dřív. Síla je ve Vás.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

DOPŘEJ SI ČAS, NEŽ SE ROZHODNEŠ.

modlitba

Archanděli Michaeli, pomoz mi zůstat při řešení této situace silný/á a zároveň uvolněný/á. Připomínej mi, že si mám vytvořit nadhled a poodstoupit stranou, aby se situace mohla přirozeně vyvíjet. Děkuji ti za tvoji ochranu.

Rada od Mileny

Nedejte se odradit od touhy Vašeho srdce, ať už se týká povolání či vztahu nebo řešení situací, kde se necítíte dobře. Vždy je cesta ke světlu a vždy je naděje. Zkoušky, kterými jste již prošli, vám dávají moudrost. Zkuste v tyto dny někdy pobýt chvíli sami se sebou ve svitu měsíce těchto dní.  Bez hluku a rychlých událostí všedního dne vám chladné světlo Měsíce umožní  procítit svůj vnitřní svět a pomůže snáze se  spojit se svými opravdovými city. Všechna další rozhodování vám pak půjdou snáz, protože můžete lehčeji sladit svoje vnitřní cíle s vnějšími záměry.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virute

NADĚJE

Veřím, že Bůh má pro mě nádherná řešení a skvostné plány

 

Dne 14. 1. 2020 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony