Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 26.11. - 3. 12. 2019

Čtení z tarotů

Máte výbornou výchozí pozici, abyste obhájili své postoje, zásady či směřování. Zaujměte jasné stanovisko, ale neoddělujte se od ostatních, i když vás to k tomu může svádět. Nevyžádané rady nechte kolem sebe procházet, avšak nezneužívejte svého duchovního vědění k povýšenosti. Naopak však proměňte vše v tvořivou sílu, která vám přinese nápady, činorodost, dovednost i chytrá řešení. Patrně se přitom setkáte tváří v tvář se svými skrytými strachy a závislostmi - např. na mínění jiných lidí, na nějaké osobě nebo na  návykovém způsobu myšleni. Podivejte se na ně a  přijměte je jako součást vaší osobnosti, abyste je následovmně mohli rozpustit v lásce. Učiňte rozhodnutí ze srdce a zbavte se strachů i závislostí

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

SOUSTŘED S NA SVŮJ ZÁMĚR

modlitba

Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi pomáháš se soustředit na moji vizi a vnitřní záměr. Prosím, abys mi byl nápomocný při zbavování se strachů a obav a dodal mi důvěru a odvahu podniknout kroky k uskutečňování mých snů.

 

Rada od Mileny 

V každém člověku je jiskra Boží a tím, že si plníte své sny, oslavujete Boží dílo. Jste milování a podporování a Vaši duchovní průvodci se s Vámi raduji nad každým činem lásky. Pamatujte na to, že strach léčí láska a důvěra, která přináší naději. Vždy je naděje.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

BŮH

 Ustupuji z cesty a odevzdávám svou potřebu kontroly, aby se vytvořil prostor pro božskou uzdravující lásku, která proudí skrze mě i tuto situaci.

 

 

 

Dne 26. 11. 2019 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony