Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 12 – 18. 11. 2019

Čtení z tarotů

V tento čas budete pod vlivem silné emocionální energie, situace či osoby. Je nebezpečí, že půjdete nesprávným směrem nebo uděláte věci, které vám nebudou ku prospěchu. Proto nepředvádějte své dovednosti domnělým autoritám. Naopak sdílejte a propojujte se s ostatními, ke kterým Vás vede vaše srdce a pocítíte družnost, sounáležitost i radost ze života. Zkouška, kterou procházíte, Vás může velmi posunout vpřed, pokud budete mít důvěru v sebe sama a půjdete za svým poznáním a srdcem. Vaše intuice projde zkouškou, aby mohly vzniknout nové věci, situace i vztahy.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

TY JSI VYTVOŘIL TUTO SITUACI A TY MÁŠ SÍLU JI ZMĚNIT

modlitba

Děkuji Ti, že se mohu opřít o tvou sílu a že mi připomínáš moji vlastní sílu. Prosím veď mě, abych dokázal/a uskutečňovat svá přání a napravovat situaci v souladu s Boží vůlí a vytvořil/a tak mír pro všechny, kterých se to týká.

 

Rada od Mileny

V tuto dobu pečlivě važte, kam věnujete svoji energii a svůj čas. Čas je největší dar a pouze vy rozhodujete, jak s ním naložíte. Uvědomujte si svoji jedinečnost, která je samozřejmostí, protože každý z nás je originál. Čím vice dokážeme plně prožívat tuto skutečnost, tím méně se stáváme závislí na mímění druhých. Pokud si nejste jisti a zvažujete rozhodnutí, požádejte Boha, Vesmír o znamení a dostane se vám ho („ Odpověděl jsi mi v ten den, kdy jsem Tě volal, a dal jsi mé duši sílu“). Nezapomínejte na to, že poselství ze Světla jsou povzbuzující, jednoznačná, pro vás osobně významná, stále stejná a opakující se. Mohou přicházet ústy jiných lidí, opakujícími se slovy či obrazy, nápisy, slovy písně apob. 

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

STŘÍZLIVOST

Má jasná mysl je schopna se snadno soustředit a zaměřit. 

 

Dne 12. 11. 2019 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony