Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

V květnu 2019 proběhla akce 25. hodin ticha pro svět v míru, které jsem se zúčastnila. Toto je pouze několik myšlenek, které mě v souvislosti s  tímto zážitkem přicházejí.

Každý z nás je na základě vlastní životní cesty v určité situaci a prožívá děje, které jsou kolem něho, aby nabyl poznání a uvědomění.

 V tichu, které si poskytnete, se vše zvolní a mohou se začít léčit zasuté vzpomínky a neprožité pocity, které jsou pod povrchem každodennosti.  Věci, které jsme si nemohli dovolit prožít, protože jsme museli přežít. Jsou sice v našem podvědomí, ale ovlivňuji nás tím vice.  Proto je dobré je odevzdat a najit mír a odpuštění pro sebe i pro ostatní. Pokud lečím sebe sama, na základě principu spojených nádob, léčím i ostatní a tedy celý svět. Lidi, kteří se sejdou ve větším počtu, vytvoří silu, která dokáže zázraky.  Třeba tím, že tam, kdy by dříve byl boj, nastoupí porozumění, pochopení a návrat k rovnováze. To provázejí pocity úlevy, štěstí a radosti. A ty byly vidět a byly sdíleny mnohými účastníky na konci celé akce

Celé setkání zaštiťovala paní Ernestina svoji silnou, ale zároveň jemnou a láskyplnou energii, která bdí a chrání celý prostor. Celý její tým organizátorů byl připraven a k dispozicím všem a z mého hlediska byla péče vzorná a velmi dobře promyšlená i provedená. Mír a klid provázel celou akci, která připomínala chvílemi obrázky andělů v nebi  -ať už bílým oblečením, vyzařováním z tváří i milým ohleduplným a laskavým chováním k sobě navzájem -  každý plně sám se svým úkolem, ale přitom společně sjednoceni stejným záměrem.  Na závěr bych se s vámi chtěla podělit o slova jedné z účastnic- Vím, že jsem se narodila a celý život připravovala, abych mohla u tohoto být.  A dále o poselství, které jsem dostala, když jsem v nočních hodinách kreslila mandalu – Radost ať provází každý váš den. Čím vice bude lidí, kteří dokážou žít a tvořit v radosti, tím bude svět šťastnější. Život v radosti má mnohem vetší význam, než si nyní dokážete představit.

Podpořme tedy tento bohulibý záměr znovu (pokud oslovuje vaše srdce)

– ať už přímou účastí (která je zapotřebí a je velmi vítaná),

podpořením připojením v meditaci, modlitbou a požehnáním pro všechny organizátory,

zúčastněné, připojené i propojené.

  Mír ve mně i ve vás. 

 

Milena Rhea Sedláčková

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony