Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 5 – 11. 11. 2019

Čtení z tarotů

Nové vhledy, ideály čí skvělé nápady jsou všude kolem Vás. Nemusíte překonávat překážky, jděte tam, kde se cítíte jako doma a věci, o kterých jste se domnívali, že jsou ztracené, se k vám znovu vrátí. Nebojte se výzev, jste připravení.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Věnuj pozornost svým snům

modlitba

 Děkuji ti, že mě ukládáš do postele a pomáháš mi vychutnat si nádherný poklidný spánek, Archanděli Michaeli, zvu tě do svých snů coby svého učitele, průvodce a léčitele. Prosím dej, abych pochopil/a duchovní podstatu (popište konkrétní situaci) a veď mě.

Rada od Mileny

Ve snových vidinách se můžeme setkávat se minulými ději čí situacemi, které nás zasáhly do hloubi srdce. Je to znamení, že nastává čas očistit svoji minulost, procítit odpuštěni, vyrovnání. Chybovat je lidské, odpouštět je božské, avšak nezapomínáme na lekce, které nám byly uděleny. Dalších chyby již, díky tomu neuděláme. Meditace či modlitba nás dostává do srdce, kde je náš domov na zemi a kde sídlí láska a tam může docházet k vyrovnávání a opouštění všeho, co již nám neslouží.

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Domov

Věřím a následuji božská vedení, týkající se mého domova

Dne 5 – 6. 11. 2019 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony