Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 14 – 20. října. 2019

Čtení z tarotů

Milé pocity v souvislosti s minulostí vám může přinést setkání s někým nebo něčím. Není to energie konce, ale naopak nových začátků. Budete se cítit jako doma a věci se výrazně pohnou dopředu. Dopřejte si čas i odstup od ruchu vnějšího světa a naslouchejte své vnitřní moudrosti, než se pro něco rozhodnete

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

modlitba

 TVŮJ DOMOV STŘEŽÍ ANDĚLÉ

Archanděli Michaeli, děkuji Ti, že dohlížíš na můj dům a jeho obyvatele. Prosím, abys postavil strážného anděla do každého okna i dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. Děkuji ti za pomoc ve finančních záležitostech, díky níž mohu bez problémů zaplatit nájem, daně nebo hypotéku.

 

Rada od Mileny 


Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu, který Vás vede dál  a nespoléhekte pouze na hlas svého rozumu. Otvevřete svoje srdce, abyste  pocítili, kudy má vést vaše cesta. Rozum pak   použijte na uskutečneni toho, kam vás váš vnitřní kompas vede. Za vším je vůle Boží, a pokud ztišíte svoji mysl, jasně uslyšíte jeho hlas. Vědomě  hledejte znamení neboť Bůh je ve všem kolem nás.

 

 Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Ježíš

Modlím se za Ježíšovu pomoc a vedení v této situaci.

 

 

Dne 13. 10. 2019 s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony