Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 27. 3. – 2. 4. 2019

Čtení z tarotů

Když budete stát pevně za svými  přesvědčeními a dokážete je obhájit  proti ostatním, máte báječnou výchozí polohu pro své činy i záměry. Zároveň je třeba mít pochopení a nadhled vůči dálším názorům. Nenechte se odvést jiným směrem a stůjte si zatím, co již víte a o čem jste se přesvědčili. Vaše úloha v tomto je nerozdělovat a nevyčleňovat se, ale sjednocovat a udržet soulad protikladů. Pak se vám otevřou cesty k novým příležitostem a najdete lidi, myšlenky, místo nebo  situaci, kde Vám budete citit jako doma. Potěší to vaše tělo, mysl i srdce. Věci se začínají uzdravovat a vy se můžete stát soucitnějšími a láskyplnějšími. Zmoudřeli jste a pokud se povezete na této vlně energie, budete se moci z toho těšit v hmotném světě, ve svých vztazích i všude kolem sebe.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

modlitba

Požádej archanděla Michaela o pomoc s danou situací

Archanděli Michaeli, děkuji Ti za pomoc ( popište  situaci). Prosím pomoz mi, aby má mysl byla vždy naplnována klidem a virou.

 

Rada od Mileny

Jaro vybízí k očistění nejen hmotného světa. Na úklid domácnosti používáme vodu. Zkuste i vy sami se očistit vodou. Voda čistí nejen tělo, ale může uvolnit staré myšlenky i pocity. Procházka kolem vody, výlet k jezírku či rybníku, ale i koupel s mořskou soli vás zklidní a jemně odplaví staré a nepotřebné. Myslete na svůj záměr a svěřte se do péče vodního živlu, abyste jaro přivítali s čistou hlavou, jasnou myslí a otevřeným srdcem.

 

 Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Ježíš

Modlím se za Ježíšovu pomoc a vedení v této situaci

 

 

Dne 27. března  2019                                  s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 3.4.2019  případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony