Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na  30 1. – 5. 1. 2019

Čtení z tarotů

Budete se cítit volně a můžete prožívat na citové úrovni milosrdenství k sobě i jiným, odpuštění sobě i jiným, ne však zapomenutí toho, co jste se v minulosti naučili.  Teprve pak můžete ve svém životě uvitat zázrak uzdravení. Nebude tedy potřeba velké odvahy, abyste mohli přijmout nový pohár lásky, který vám vesmir podá. . Můžete se setkat s ideálním partnerem, novým projektem, s nečim, co ve vás probudí krásné pocity, lásku, nadšení i bezpečí. City, na které jste zapomínali se mohou znovu probudit a přinášeji nový záčátek.

vykládací karty a. a. Michaela – Doren 

SPOLEHNI SE NA POMOC BOHA A JEHO ANDĚLŮ 

 modlitba

Milý Bože a andělé, ted a tady Vám cele odevzdávám (popište situaci). Ustupuji z cesty, aby Boží zázraky mohly prozářit všechny zúčatněnné a všechno, co s tím souvisí

 

Rada od Mileny

Často se snažíme nalézt řešení, přemýšlíme, kombinujeme, avšak nejme schopni toto řešení nalézt či si ho alespoň představit. Zkuste se opřít v tento čas o svoji víru v Boží pomoc, Vesmír má pro vás jistě báječné řešeni celé situace, pokud mu to dovolíte. A možná, že vám může připadat těžké pustit svoje břemena. Pak můžete vyzkoušet tuto jemnou a osvědčenou metodu metodu - našeptejte svá přání do imaginárního šátku, zavažte ho a se slovy Prosím, pomozte mi, já už si tím nevím rady, hoďte šátek do vzduchu. Pak běžte dělat něco, co vás baví, nebo jdete na masáž. Tak se Vám podaří uvolnit otěže strachu a nechat prostor pro Boží zázraky.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Zázrak

Věřím Bohu, že zná perfektní řešení této situace¨

 

 

Dne 29. ledna. 2019                                  s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 6.2.2019  případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony