Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 22.1. - 29. 1. 2019

Čtení z tarotů

Budete se cítit v míru a pohodě se svými přáteli, kamarádem, partnerem. Můžete uzavřít dobrou dohodu, smířit se s někým nebo pocítít souznění a propojení. Přestanete se trápit pro věci, kvůli kterým jste dříve strádali nebo dokonce měli  probdělé noci. Naopak budete spokojeni či nadšeni s novou nabídkou či situací. Zároveň Vás toto ale přivede k přehodnocování věci a budete hledat, jak dál, abyste si mohli zachovat, co jste si vydobyli (jak dál ve věcech hmotného světa-zdraví, práce, finance….). Nechte padnout staré vzorce, aby se věci mohly pohnout dopředu.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

modlitba

SEBEUCTA

Milý Bože a andělé, děkuji Vám, že mi pomáháte vidět sebe sama tak, jak mě vidíte vy, očima lásky. Děkuji vám, že mě ctíte a respektujete-prosím, pomozte mi, abych totéž dokázal/a vůči sobě, a dodejte mi odvahu postavit se sám/a za sebe, Prosím vás o ochranu ve všech svých vztazích, abych byl/a obklopen/a milujícími a láskyplnými lidmi.

 

Rada od Mileny

Nejpřísnějšími soudci jsme častokrát sami k sobě. Zkuste v tento čas vědomě a s pokorou vnímat, že lidé, se kterými se setkáváte, jsou vaši učitelé a zároveň i my jsme učiteli pro ně. Proto se zbavujte duchovní  pýchy a domýšlivosti, která vás vede k posuzování sebe a druhých a nechte se nést proudem života. Uvolněte vědomě napětí z toho, že musíte mít vše pod kontrolou (však se to nějak poskládá) a důvěřujte tomu, co nás přesahuje. Mějte víru ve  svou intuici, vnitřní hlas, který vám napoví, kdy je čas jednat.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

DOMOV

Věřím a následuji své božské vedení, týkající se mého domova

 

 


Dne 22. ledna. 2019                                  s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 30.1.2019  případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony