Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 15 – 21.1. 2019

Čtení z tarotů

Touha po změně a zároveň udržení toho, co jste poznali, vás může přivést k pocitům neklidu a rozporuplnosti. Zároveň budete chápat, že chcete jit dál a toto je doba k zvažování jak dál v reálném světě (zdraví, práce, finance ….). Nové ideály a myšlenky zatím příliš nečekejte. Mnohé věci dospěli ke svému přirozenému konci a úkoly spojené se změnou Vás mohou chvíli udržovat v pozastavení, případně je zatím nebudete chtít řešit. Uvědomte si, že sami držíte klíče od svého uvěznění a nechte staré věci v klidu odejit či rozpadnut staré struktury, aby mohly přijít a tvořit se věci nové.  

 

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

modlitba

MĚJ DŮVĚRU V SEBE SAMA

 Archanděl Michaeli, prosím, proupůjč mi svoji odvahu a statečnost. Pomoz mi uvědomit si, že jsem v jednotě se vším Božským, moudrostí, silou, láskou, tvůrčími schopnostmi, hojností a zdravím. Dovol, ať v sobě cítím důvěru a pokoj v každé situaci.

 


Rada od Mileny

Cesta k osobnímu růstu vede pouze přes změny a s tím spojené překonávání překážek. Pokud Vám již docházejí síly (anebo máte ten pocit), zkuste na chvíli poodstoupit od situace nebo problémů a pečovat o sebe. Dopřejte si klid, lenošení jen tak, případně denní snění, při kterém Vás mohou napadat inspirativní myšlenky či obrazy. Jakmile se vám síly obnoví, pocite příliv energie a to, co jste odkládali, uděláte snadno a rychle.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue  

VNITŘNÍ DITĚ

Starám se o své vnitřní Ditě pomoci hravosti a péče o sebe

 

Dne  16.1. 2019                                       s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 22. 1.2019  případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony