Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 8 – 14.1. 2019

Čtení z tarotů

Zbytečné a malicherné spory, pomluvy, nepřejícnost či soupeření vás může odvádět od podstaty věci. Nepřistupujte tedy na plýtvání vlastní energii v těchto věcech a soustřeďte se na záměr, který v sobě máte a svoji vizi. Tak se bude otevírat cesta k novému projektu. Nepouštějte se do hádek, odstupte stranou a vnořujte se sami do sebe, abyste dostali odpověď, zda setrvat, odejit nebo se pokusit o změnu.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

modlitba

DOPŘEJ SI ČAS, NEŽ SE ROZHODNEŠ

Archanděl Michaeli, prosím pomoz mi zůstat při řešení této situace silný/á a zároveň uvolněný/á. Připomínej mi, že si mám vytvořit nadhled a poodstoupit stranou, aby se situace mohla přirozeně vyvíjet. Děkuji Ti za Tvou ochranu.

 


Rada od Mileny

 Pokud cítíte, že nepřející energii nějakého člověka zasahuje do vaší (stále na něj myslíte s nepříjemnými pocity), zkuste se očistit od těchto útoků (modlitbou, přetnutím pout strachů a závislosti, požádejte anděly, obnovením energetického obalu……). Zkuste s nadhledem přijmout, že se v této situaci vyrovnávají vaše karmické závazky a že to, co se zdá jako problém, může být ve skutečnosti skryté požehnání (např. Vás to přivádí k nějakému rozhodnutí nebo se podíváte na situaci z jiného, pravdivějšího pohledu)

 

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

 

Ježíš

Modlím se za Ježíšovu pomoc v této situaci

 

Dne  8.1. 2019                                       s pomocí Boží   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 15. 1.2019  případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony