Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 26. 9. - 2. 10. 2018

Čtení z tarotů

Podpora vesmírné energie je Vám k dispozici. Zatím nemusíte cítit propojení s přáteli, naopak se vám může stát, že se budete muset za sebe postavit a jasně a rázně formulovat své záměry, pocity a přání. Moudrost, kterou jste nabyli na své cestě. Vám bude silou, která vám pomáhá nést břemena odpovědnosti. Síla je ve Vás a vy ji jasné pocítíte, pokud neuhnete z cesty, kterou jste si zvolili.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Sebeúcta

Modlitba

Milý Bože a andělé, děkuji vám, že mi pomáháte vidět sebe sama tak, jak mé vidíte vy, očima lásky. Děkuji Vám, že mě ctíte a respektujete- pomozte mi, abych totéž dokázala já vůči sobě a dodejte mi odvahu, postavit se sama za sebe. Prosím o ochranu ve všech svých vztazích, abych byl/a  obklopena milujícími lidmi


Rada od Mileny

Komunikace s ostatními je podnětná v každém případě, i když nezastávají stejný názor. V klidu a s nadhledem zkoumejte jejich stanovisko, protože jejich uhel pohledu je jiný. Bud svůj názor posunete anebo naopak ještě upevníte.  Pokud mluvíte s lidmi, kteří Vás slovně či energeticky napadají, uzemněte se a pokud je to možné, opusťte tuto úroveň. Pokud jste s nimi donuceni komunikovat, uzemněte se, požádejte o podporu Nebes a nezapomínejte se z těchto energií po skočení očistit (Světlem, meditaci, modlitbou a na fyzické úrovni sportem, procházkou, fyzickou prací)

 

 Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Vnitřní dítě

 Starám se o mé vnitřní dítě pomocí hravosti a péče o sebe.

 

 

Dne 26. září. 2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 3. října 2018 případně během dalších dnů

 

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony