Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 20 - 26. června 2018

Věštění z tarotů

Z růžového pohledu na svět Vás na zem dostane jasný uvědomené si skutečné situace. Nebudete sice oslavovat, ale právě jasný úsudek Vám pomůže k znovuobnovení důležitých věcí nebo něco, co jste pokládali za ztracené, se vám znovu vrátí do života. To vám přinese stabilitu a schopnost radovat se a užívat si života.  Síla je ve Vás.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

V této situaci Vám pomůže modlitba

Milý Bože, archanděli Michaeli(nebo kdokoliv jiný, ke kterému se modlíte např. Ježíš, Matka Boží) prosím Vás o Boží zásah (popište situaci). S vděčností a laskavostí přijímám Vaší pomoc, důvěřuji Vašemu vedení a řídím se jim.  Prosím, aby se stal zázrak, a prosím, abyste ho rychle seslali ke mně a na tuto situaci. Děkuji Amen.   

Rada od Mileny

Pokud se dostanete do situace, že nevidíte východiska, cesta se nám neukazuje, rozum neví, nechápe,   odevzdejte své starosti ( sta-rosti, neboť s těmito událostmi rosteme) nebi. V podstatě se od uvedeného zcela odpoutejte (tedy od vašeho způsobu řešení a nazírání), uvolněte se, ale zůstaňte otevření. Většinou vám přijde inspirace v době, kdy se zabýváte právě něčím úplně jiným. Věřte a důvěřujte Bohu, sobě i svý duchovním průvodcům, že řešení čí návod k dalšímu kroku se projevi ve správný čas na správném místě 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Shovívavost

Jsem laskavá a ohleduplná

k sobě i ostáním.

 

 

 

 

Dne 20 a 21. 6. 2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 27. června 2018 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony