Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Poselství na 5 -  12. června 2018

Věštění z tarotů

Nové příležitosti, dopisy, zprávy či nějaká nová situace ve vás probudí touhu po změně. Nevrhejte se do všeho bezhlavě a neuváženě, ale nechte věci, ať se přirozeně vyvíjejí a rostou. Patrně se vám dostane ocenění ze strany vašich známých a přátel. Duchovní výzvy a touha dovědět se více budou dávat směr vaše cestě.

V klidu si znovu uvědomte, kam chcete jit a co je pro vás důležité.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue


PŘIZNEJ SI PRAVDU A JEDNEJ V SOULADU S NÍ.

Vážím si toho, že mi pomáháš postavit se čelem k mým pocitům a přijmout je s laskavostí tak, abych mohla být upřímná/ý k sobě i druhým. Děkuji Ti archanděli Michaeli, že mi dodáváš odvahu a sílu.

 

Rada od Mileny

Radost a víra jdou ruku v ruce a odevzdání se do rukou Božích (vyslovit přání, požádat o podporu a dále ho lpěním neblokovat- tedy propustit ho s vírou, že to anebo jestě něco lepšího se stane) nám umožňuje konat v láskyplných radostných energiích, která podporuji zhmotňování našich přání a cílů. Pokud Vám hlavou táhnou pochybovačné či temné myšlenky, uzemněte se (např., si představte, že vaše nohy jsou kořeny stromu a dýchejte přes patní čakry energii ze země). Když budete hledět stále do minulosti, můžete se točit v bludných kruzích. Cesta vede pouze dopředu a z minulosti si vezměte jen to, co vás naučila o lásce, ostatní vše s odpuštěním a pochopením propusťte.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

 Přítomný okamžik

Jsem plně přítomna tady a teď


Dne 5 a 6. 6. 2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

 

Další poselstvi  bude zveřejněno 12. černa.2018 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony