Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 26.3. - 2. 4. 2018

Věštění z tarotů

Pokuste se v tento čas být uvolnění a otevření. Tam, kde vám to ve vztazích vázne, podívejte se na to, co jste dosud nechtěli vidět. Nehoňte se za novými příležitostmi, ale naopak použijte svoji léčivou a intuitivní sílu. Tam, kde je to možné, se posuňte na vyšší úroveň, tam kde to možné není, odejděte či se stáhnete se a neinvestujte již další sílu (toto samo časem přirozeně odejde, ztratí se z vašeho života). Najděte v sobě klid, sílu a lásku. Vaše citová vyrovnanost, přátelskost, věrnost a oddanost ať jsou požeháním pro vás a Vaše blízké. Nikam nespěcháte, využijte čas zastavení proto, aby se vaše city uzdravily, a pak můžete k některým věcem úplně obrátit svůj postoj (např. můžete pochopit, že některé věci, kterým jste dříve přikládali zásadní význam, nejsou již pro vás důležité a naopak)

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue 

 Záležitost se již vyřešila.

Veškerý svůj strach předávám tobě výměnou za všudypřítomný opravdový mír a klid. Děkuji Ti za vyřešení ……………………., Božsky skvělým způsobem.

 

 

Rada od Mileny

Nemůžete změnit lidi kolem sebe, ale vždy můžete vědomě změnit sebe a vnímání situací. Velmi příjemné, nenásilné a uvolňující ve vztazích, které jsou problematické, je např. večer ve chvílích před usnutím nebo kdykoliv jindy ve ztišení, pozvat si k sobě strážného anděla osoby, se kterou se máte potíže (ať už je to partner, dítě, rodič, kolega, kamarád…). Řeknete mu vše, co vás ve vztahu trápí a jak na vás jeho/její chování působí a požádejte svého i jeho průvodce, ať vám pomohou vztah uzdravit. Vyslovte toto přání a nechte na Vesmíru, jakým způsobem to zařídí. Třeba úplně jinak, než si umíte nyní představit. Jakmile však přestaneme na věci lpět, odevzdáme ji a naplníme se vírou, věci se začínají uzdravovat a narovnávat. Třeba už jen tím, že místo bolesti, zloby či rozčílení, pocítíte nadhled, vyrovnanost i soucítění.

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

ŽENSTVÍ

Nechávám svou ženskou přirozenost, aby zářila jako cenná součást mé osobnosti

 

iDne 26. 3. 2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 3.4.2018 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                           

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony