Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 5 -11.2.2018

Věštění z tarotů

Ruka Stvořitele Vám podává nový pohár lásky. Věci zdaleka nekončí a cesta vede vpřed. Uvědomujte si, že se nemůžete vracet, mohli byste se točit v bludných kruzích a řešit stále dokola pocity smutku za tím, co odešlo nebo se rozbilo. Podívejte se dopředu, naděje a štěstí jsou při vás a moudrost Vaší duše, která prošla mnohými zkouškami, vám dává silu. Když využijete příležitosti a vydáte tam, kam vás vede vaše srdce, sny a touhy, věci se významně pohnou vpřed.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Osoba, na kterou se ptáš, je důvěryhodná.

Děkuji Ti, že mi dodáváš důvěru, abych mohla více otevřít své srdce ve vztahu k ostáním. Jsem vděčný/á za tvou ochranu, která zajišťuje, že do mého života vstupuji jen důvěryhodní lidí

 

Rada od Mileny

Žádná setkání nejsou náhodná a všech vztazích, které prožíváme, se učíme a zároveň jsme i učitelé, vyrovnáváme energie (ať už z tohoto nebo minulých životů), učíme se lásce. Někdy nepochopitelné ( z našeho uhlu pohledu)chování a jednání jiných, má svoje jasné příčiny (každý jedná tak, jak to v té chvíli považuje za nejlepší). Nesuďte ostatní, naslouchejte jim, vnímejte jejich světlo a učte se z jejích zkušeností, aniž byste je museli prožívat. A vždy si buďte vědomí, že odpovědnost za svá slova a rozhodnutí máte pouze vy, protože máte svobodu učinit volbu. Pokud budete volit střety, budou se k vám vracet, pokud budete volit mír, bude se k vám vracet.

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Rodina

Modlím se za svou rodinu a odevzdávám tuto situaci Bohu, aby mi poskytl odpovědi, podporu a uzdravení.

 

Dne 5.2.2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 12.2 2018 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                           

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony