Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 15 -21.1.2018

Věštění z tarotů

Ve vašem okolí se nemusí hrát poctivá a přímá hra, případně vy sami můžete odejit tajně nebo nepřímým způsobem ze situací, kde se necítíte úplně v pohodě a souladu sami se sebou. Nedejte se rozptylovat od svého záměru novými příležitostmi nebo lidmi a zbavte se všech pochybností a výčitek proti sobě. Vše rázně utněte a dejte se směrem, případně cestou, která vás již dávno přitahuje. Rozhodnutí ze srdce vám přinese sílu, odhodlanost a energii.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Toto je Tvůj životní úkol

Archanděli Michaeli, ty znáš porobnosti mého Božího posláni a já Tě prosím, abys mi pomohl být v souladu s mým cílem.  Prosím, ukaž mi jasně, co mm dělat, abych podnikl/a ty nejlepší kroky k manifestaci své nádherné a smysluplné práce.

 

Rada od Mileny

Ve chvílích pochybností, úzkostí či nerozhodnosti, pečujte o své tělo, jako o svého nejlepšího přítele. Vyplatí se odložit rozhodování a jit např. běhat, plavat, tančit bez pravidel dle hudby, která vás vyjadřuje, na masáž, případně využit starého přísloví- ráno je moudřejší večera- a položit před spaním svým duchovním průvodcům otázku a požádat o vedení či radu. Ráno pak většinou znáte radu nebo řešení a vše je jasné. Je dobré si před spaním připravit tužku a papír posteli a ráno hned po probuzení zapsat vše, co víte, cítíte. Uzemňujte se a nebuďte stále v hlavě. Teprve propojením mysli, srdcem, vůle a pocitů a činů se mění situace a okolnosti.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

PÉČE

Nebesa se o mě starají a já udržuji své srdce otevřené v péči o sebe, druhé a svět.

 

Dne 15.1.2018. s pomocí Boži   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 22.1. 2018 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                           

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony