Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 4 - 10. prosince 2017

Věštění z tarotů

Podívejte se do svého nitra na to, co je skryto a po čem toužíte. Pojmenujte to a přijmete řád i pravidla, která z toho vyplývají. Projevte úctu ke všemu, co jste zažili. Když se oprostíte se od duchovní samolibosti a domýšlivosti, můžete mnohé sdílet s ostaními a dostane se Vám ocenění, projevů úcty, morálního vítězství či podpory. Nastává jasná době ke změně, a proto si hlídejte si své myšlenky, protože pokud jim nedáte směr, mohou vám přivodit chaos a falešný pocit uvíznutí. Když budete mít jasno a budete cele oddáni své věci, vaše myšlenky budou rychlé a účinné, dokážete je proměnit v číny a tím prosadit v hmotném světě.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Ty jsi vytvořil tuto situaci, ty máš sílu ji změnit

Děkuji Ti, že se mohu opřít o tvoji sílu a že mi připomínáš mou vlastní sílu. Prosím veď mě, abych dokázal/a uskutečňovat svá přání a napravovat situaci v souladu s Boží vůlí a vytvořila tak mír pro všechny, kterých se to týká.

 

Rada od Mileny

Když dlíte pouze v hlavě a necháte se strhnout neustávajícím proudem myšlenek, které vás úkoluji, znejišťuji, přeskakují, je dobré na chvíli vypnout, zklidnit se, uzemnit se. Např. dejte ruku na srdce a začnete zhluboka dýchat. Představujte si, že síla Matky země proudí přes vaše patní čakry (po obvodu pat) do Vašeho těla.Několikrát v duchu či nahlas zopakujte- Mé myšlenky, city i činy jsou v souladu. Vypnout můžete i při poslechu relaxační hudby, běhu, tanci, procházce přírodou. Řešení situací pak může přijit najednou, rychle a jasně, protože náš rozum je nejbdělejší, když se zcela utiší a je ukotvený v přítomnosti

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Bůh

Ustupuji stranou a odevzdávám svoji potřebu kontroly, aby se vytvořil prostor pro Božskou uzdravující lásku, která proudí skrze mě i tuto situaci.

 Dne 4.12. 2017 s pomocí Boži v Lásce Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 11.12. 2017 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                             

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony