Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 13 -19. listopadu 2017

Věštění z tarotů

Nebojte se pustit do nových projektů, které Vás lákaji a baví. Přestaňte smutnit nebo váhat a  vstoupíte na úrodnou půdu. Na co sáhnete, to se vám bude dařit a projevíse to i novými přiležitostmi v materiálním světě, která vám mohou přinésst hmotný zisk. Rozhodněte se jít směrem, po kterém toužíte z celého srdce a vězte, že máte dost síly a moudrosti, abyste mohly řešit úkoly, ktreré s tím budou souviset.

 
Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

BŮH SE POSTARÁ 

Milý Bože, prosím pomoz mi opustit tuto situaci a s důvěrou a vírou ji přenechat tvé Božské moudrosti  a božské lásce, aby možné vyřešit a vyléčit všechno i všechny, kterých se to týká.

 

 

Rada od Mileny

Když v  myšlenkách úporně setrváváte u problémů, nejste schopni rozeznat signály a podněty a nové příležitosti. Pokud se budete stále posuzovat podle ostaních(ten už toho dokázal, nemám tolik  síly, pěněz, vlivu, dovedností, šarmu, schopností.....), budete pouze zavaleni pocity viny, nesebedůvéry a ochromení. Berte si z ostaních to inspirujicí, ale jdetě vlastní cestou. Oceňte se za to, co jste již dokázali a uvědomte si - jste nazastupitetelní a  jedineční právě na tom místě, kde se nyní nacházite. Vesmír Vám  posílá signály a plně Vás podporuje  a vy to vše dobře uvidíte, pokud bude Vaše hlava zvednutá, mysl i  srdce otevřené. Výborné prohlášení pro teno čas, které múžete používat, je  Dělám správné věci, ve správný čas, na správném mistě. 


 Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

ZNAMENÍ

Vyhlížim, všimám a věřim znamenim, která mi nebesa neustále posílaji.+

 13.11.2017 s pomocí Boží v lásce Milena Rhea

 Další výklad bude zveřejněn 23.11. 2017 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková.

Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony