Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 6 - 12. LISTOPADU 2017

Věštění z tarotů

Minulost se vrací do vašeho života formou láskyplných pocitů a smiření se všemi situacemi.Můžete prožít milé setkání s někým nebo s něčim ze své minulosti. Nedejte se znovu nalákat do pasti uvíznutí a nenávisti, ale naopak využijte v této době svoji zkušennosti i um  a v hmotném světě prokažte svou způsobilost a odbornost. Jděte do světa a udělejte to, co chcete. Sila vaši intuice Vas povede

.
Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

SPOLEHNI SE NA POMOC BOHA A JEHO ANDĚLŮ

Milý Bože a andělé, ted a tady Vám odvezdávám ( popište situaci). Ustupuji z cesty, aby Boži zázraky mohly prozářit všechny zúčastněné a vše , co s tím souvisí.

 
Rada od Mileny

Vaše síla vzroste, když dokážete požehnat své minulosti, cele ji přijmout a   zároven se od ní odpoutat, s plným vědomím, že vše co Vás potkalo, Vás něco naučilo či Vám ukázalo cestu.  Vaše schopnosti se odrazÍ těchto zkušenností a v přítomném okamžiku je dokážete využit ke svému prospěchu, ku prospěchu vašich blízkých a všech, kterých se to týká. Můžete si např.pomoci afirmaci - Žehnám své minulosti a beru si z ni vše, co mě naučila na mé cestě životem. Nechávm odeznit vše, zůstavá pouze láska a tyto lekce.

 
Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Péče

Nebesa se o mě starají a já udržuji své srdce otevřené v péči o sebe, druhé a svět


 6.11.2017 s pomocí Boží v lásce Milena Rhea

 Další výklad bude zveřejněn 23.11. 2017 případně během dalších dnů

Pro  www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková.

Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony