Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 10 – 16. října 2017

Věštění z tarotů

Pokud jste si v minulé době dopřáli čas a uvědomili jste si, co je pro vás důležité, otevírají se před Vámi nové obzory. Nezabývejte se jalovým hašteřením a nedejte se rozptýlit nepodstatnými věcmi. Naopak užívejte si radosti a družnosti s vašimi blízkými, přáteli či skupinou stejně naladěných lidí. Učte se vstřebávat názory a mínění jiných lidí (i když jsou třeba nesouhlasná), v konečném výsledku to upevní Vaší sílu a pozici – Nelze zadržet toho, kdo svou cestu zná. Můžete též učinit jednoznačné a dobrovolné rozhodnutí ze srdce a přihlásit se k nějakému člověku, záměru, myšlence či cestě a následně z toho pak prožit silný pocit štěstí.

 

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Dopřeji si čas, než se rozhodneš

Archanděli Michaeli, pomoz mi zůstat při řešení této situace silný/á a zároveň uvolněný/á. Připomínej mi, že si mám vytvořit nadhled a poodstoupit, aby se situace mohla přirozeně vyvíjet.

 

Rada od Mileny

Rozhodnutí, která činíme na rozcestích, dávají další směrování při naplňování poslání našeho současného bytí a jsou samozřejmou součástí našeho pozemského učení. Matka, žena, která nám dala život (a tím nás přesahuje-bez ní bychom nebyli), ovlivňuje naše reakce a rozhodování více než si dokážeme na rozumové úrovni představit. Zkuste odevzdat do rukou Božích veškeré zbývající problémy, nikdy nevyřčená slova, pocity obvinování i viny ze vztahu s matkou. Požádejte Boha, Vesmír, Ježíše, Matku Boží, Anděly, Mistry- tak jak to cítíte ve vaší duchovnosti- aby uzdravili tento základní vztah a položte se do léčivé energie Ducha (která nás též přesahuje). Vaše srdce otevře a dále bude otevírat novému přílivu uzdravující lásky, nových příležitostí, hojnosti a léčivé energie a i vaše rozhodnutí budou snazší a jasnější.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

MATKA


OTEVÍRÁM SRDCE LIDSKOSTI MÉ MATKY A JEJÍMU BOŽSTVÍ

 

 

 


10.10.2017 s pomocí Boží v lásce     Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 17.10. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony