Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění  na 18 - 24. 9. 2017

Věštění z tarotů

Učiňte chytré rozhodnutí, případně se na věci podívejte úplně jiným pohledem než doposud. Nedívejte se jinam, ale vychutnejte si příjemnou energii dobrých zpráv, které jsou všude kolem Vás. Vaše rozhodnutí Vám pomůže zklidnit rozjitřené pocity a podívat se na věci jasně a střízlivě (spadnou vám „růžové brýle“). Uvědomujte si příznivé výhledy svých záměrů a rozhodujte moudře.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Jsi střežený a chráněný

Děkuji ti, že poskytuješ ochranu mně i těm, které miluji a zajištuješ naše bezpečí i naplánování našich potřeb. Přijímám Tvoji podporu s vděčností a ochotou a vím, že je pro mě i pro ostatní správné přijímat nebeskou pomoc.

Rada od Mileny

Do našeho života přichází moudrost s chápáním větších souvislostí, poznáváním Vesmírných zákonů, které nás přesahují (tak, jak je můžeme v lidském těle vnímat), ale zároveň jsou naší nedílnou součástí. Z moudrosti čerpáme naději a důvěru v budoucnost. Najděte si čas a zastavte se na klidném nístě pod hvězdnou oblohou. Zkuste ztišit svoji mysl (např. několika hlubokými nádechy a výdechy), prožít souznění a procítit, jak živá voda z hvězd vás osvěžuje a probouzí ve vás pocit síly, mládí, energie, viry ve vlastní schopnosti i uvědomění  Božiho řádu, který je v nás i všude kolem nás.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Ženství

Nechávám svoji ženskou stránku, aby prozářila celou moji osobnost.


18.9.2017 s pomocí Boží v lásce       Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 25.9. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony