Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění  4 - 10. 9. 2017

Věštění z tarotů

Nové obzory a nutnost změny si vyžádají pohyb vpřed. Nepouštějte se do marných soubojů a vyvažujte spravedlivě stanoviska svá a ostatních. Obhajujte svá přesvědčení a postavte se za ně. Pak se budete moci napít z nového poháru lásky, který  je pro vás připravený. Může to být ve formě nového vztahu (milostného přátelského nebo rodinného), projektu nebo nadšení pro novou věc či cestu. Vaše zaujetí Vám může přivést do života nový směr či skupinu, ke které se můžete přidat nebo ideály, které můžete sdílet s ostatními.

Vykládací karty a. a. Michaela – Doreen Virtue

Pozitivní myšlenky vytvářejí pozitivní výsledky pozitivní výsledky.

Boží lásko a moudrostí, vyslyš mé volání. Vím, že moje mysl a city jsou trvale a navždy spojeny s tebou. Prosím své Vyšší Já, aby a vnímalo lásku a světlo, které jsou v každém člověku a každé situaci.

Rada od Mileny

Nezaměňujte pozitivní myšlení za potlačování svých negativních pocitů (hněvu, smutku, bolesti…) Ve chvíli, kdy cítíte, že něco není v pořádku, vězte, že to tak je a vaše srdce vás na to upozorňuje. Pak ovšem máte na vybranou, jestli setrváte v nehybnosti nebo půjdete dál. Použijete svoji mysl, aby Vám ukázala cestu nikoliv, aby umlčela srdce. To znamená, že srdce řídí směr a mysl vybírá prostředky. Pokud si nevíte rady, osvědčilo se předat věc „ rukou Božích“. Požádejte o pomoc (Boha, Vesmírnou sílu, anděly, Matku Boží, Ježíše, Budhu …..), oprostěte se od očekávání a zároveň buďte otevřeni znamením a synchronizaci a připraveni jednat podle Vesmírné přihrávky. Čím více budete uzemněni, dlít ve svém srdci a přítomném okamžiku, tím více se Vám podaří vnímat poselství, která k vám přicházejí.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Víra

Věřím Bohu, že uzdraví tuto situaci

 


4.9.2017 s pomocí Boží v lásce Milena Rhea

 

 

 

Další výklad bude zveřejněn 11.9. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony