Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění  28. 8.- 3.9. 2017

Věštění z tarotů

Věnujte pozornost svým snům, intuici, podprahovým signálům a nechte věcem čas, aby se poskládaly. Nečiňte ukvapená rozhodnutí a vše se obrátí ve váš prospěch. Věci či záležitosti, nad kterými jste již mávli rukou, se obnoví k vaší potěše a prospěchu. Zároveň však si uvědomíte, že zkušenosti a uvědomění, které jste tím získali, vám přináší zodpovědnost. Čím více toho víte, tím je vaše zodpovědnost větší. Na základě této situace můžete procházet i zásadním rozhodováním na křižovatce vašeho života. Můžete se přidat k nějaké skupině či myšlenkovému směru, který odpovídá vašemu nynějšímu nastavení, pocitům a stupni poznání.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Požádej archanděla Michaela o pomoc s danou situací.

Archanděli Michaeli, děkuji ti za pomoc s (popište situaci). Prosím pomoz mi, aby má mysl byla vždy naplněna klidem a vírou.

 

 

Rada od Mileny

Vědění a zodpovědnost jdou ruku v ruce. Čím více toho víme, tím více pociťujeme zodpovědnosti, abychom své vědění, uvědomění dokázali promítnout do své reality, hmotného i duchovního světa, kterým jsme obklopeni.  Zároveň s tím roste i naše pokora k životu- ve smyslu výroku Sokratova výroku - Vím, že nic nevím. Čím více toho víme, roste naše moudrost a my si čím dále více uvědomujeme, že nemůžeme vědět všechno. S tím zároveň bude stoupat i naše schopnost méně soudit druhé( a sebe) a více s nimi ( a se sebou) soucítit.

.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Odpuštění

Jsem ochotný/á uvolnit starou zášť, abych se mohl/a více těšit ze života

 

28.8.2017 s pomocí Boží v lásce       Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 4.9.. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony