Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění  21.8.— 27.8. 2017

Věštění z tarotů

Stůjte nohama pevně na zemi, užívejte života a uvědomujte si všechna potěšení smyslů. Dobré výsledky v hmotném světě Vám pomůže dosáhnout zodpovědnost, uzemnění a velkorysý přístup. Povezete  se na vlnu úspěchu ve smyslu-na co sáhnu, to se mi podaří (je ovšem třeba sáhnout…. tedy projevit aktivitu).Spíše než o úplně nové projekty se jedná o věci, po kterých jste dávno toužili, a jsou nějak citově spjaty s Vaší minulostí. Přijměte sebe samotné a uvědomujte si, že láska, kterou potřebujete, je přítomna stále a všude. Nastává příznivý okamžik k posunu dopředu a proto bez obav přijměte výzvu osudu.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Zkoumej své možnosti

Milý Bože, děkuji ti za tvoji moudrost a lásku, děkuji, že mi pomáháš vidět a zhodnotit všechny moje možnosti Prosím veď mě tou nejlepší cestou ke zdraví, štěstí a smyslu mého života.

 

Rada od Mileny

 Láska je největší léčivou silou, a pokud realizujeme božství, Boha v sobě, naše srdce se obrací k ostatním a je schopné city, které byly vyhrazeny pouze blízkým příbuzným, sdílet i ve vztahu k ostatním. Nikdy však toho naše srdce nedosáhne, pokud nejdřív nemilovalo sebe a nepřijalo všechny své části.

 Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

PRAVDA

Jsem láskyplně upřímná  k sobě i k druhým.

 

21.8.2017 s pomocí Boží v lásce       Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 28.8. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony