Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění  7-13. 8. 2017

Věštění z tarotů


Vstupujete na úrodnou půdu, a pokud se nedáte zatáhnout do malicherných sporů, pomluv jiných či hašteření, vaše vyhlídky jsou skvělé a budoucnost zalitá Sluncem. Dejte věcem řád a strukturu, aby se mohly zhmotnit. Snažte se nepodlehnout strachu ze změn a uvolnit svá omezení.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

ZÁLEŽITOST SE JIŽ VYŘEŠILA

Veškerý strach a starosti přenechávám tobě, výměnou za všudypřítomný opravdový mír a klid. Děkuji ti za vyřešení (uveďte podrobnosti dané situace) Božským způsobem

Rada od Mileny

Pokud cítíte strach čí obavu ze změn, které vždy přicházejí, nebo po kterých podvědomě toužíte a přitom se bojíte je udělat -je vhodné se na chvíli zastavit a přezkoumat, jestli vám v kroku vpřed nebrání pouta strachu a závislosti na minulosti, která je již odžitá a bez energie. Tato pouta, náš vnitřní protivník, nás drží na místě nebo v situaci, kterou již nechceme, ani ji nepotřebujeme (např. práce, kterou nemám rád/a, vztah bez lásky, který mě bolí, zvyk, který je již nepotřebný, závislost na alkoholu, tabáku, jídle, přemrštěný perfekcionalismus atd.) a setrvávat v temnotě a bez radosti na těchto pozicích. Někdy je potřeba sestoupit do podsvětí, abychom mohli přijmout části sebe sama, ke kterým se nehlásíme a pokud se na sebe podíváte s nadhledem a láskou, dokážete tyto vlastnosti přijmout, následně je v lásce rozpustit. Tím přetnete tyto řetězy, svá omezení a můžete vykročit dopředu.

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

ODPUŠTĚNÍ

Jsem ochotný/á zbavit se staré záště, abych se  mohl/a radovat ze svého života

 

7.8.2017 s pomocí Boží v lásce     Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 14. 8. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony