Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 24 – 31. 7. 2017

 

Věštění z tarotů

Máte před sebou možnost zvolit si cestu a přitom je třeba zůstat věrný/á dosud poznanému a prožitému. Nespěchejte, zkoumejte své možnosti a připravujte se na změny. Nepřehánějte ani optimismus ani pesimismus. Najděte v sobě chuť i vůli podstoupit změnu a přijměte výzvu osudu. Jděte do věcí, které Vás přitahují. Využijte svoji ohnivou energii a probuďte své charisma (tedy schopnost vyzařazovat své přesvědčení na venek v plné síle a tím nést svoji vizi do světa).

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

NA TVÉ DĚTI DOHLÍŽEJI ANDĚLÉ.

 Strážní andělé mých dětí (narozených i nenarozených), děkuji Vám, že hlídáte mé děti a staráte se o jejich bezpečí i štěstí. Děkuji Vám, že mi ukazujete jak být dobrým rodičem a příkladem pro mé děti i ostatní.

 


Rada od Mileny

Požádejte své anděly o pomoc, chtějí vám pomoci, avšak potřebuji svolení, aby mohli působit v oblasti vaší svobodné vůle.  Neklaňte se před anděly, mějte je rádi a žádejte o pomoc jako byste žádali nejlepšího přítele. A neposuzujte, zda Vaše přání jsou hodná andělské pomoci (i hledání klíčků nebo časový stres nás uvádí do nepěkných energii). Každý v životě prožíváme ztráty i setkání, výzvy, radost a bolest.  Poslové Světla - andělé jsou zde, aby nám pomáhali procházet životem v klidu, laskavě a s chápáním pro sebe i pro ostatním a podporovali náš životní cestu.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

NADĚJE

Věřím, že Bůh má pro mě nádherná řešení a skvostné plány

 

 24.7. 2017 s pomocí Boží v lásce   Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 1.8. 7. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony