Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 17 – 23.7.2017

 

Věštění z tarotů

S úspěchem se vám podaří předvést, co dovedete,oddaně budete dál pokačovat v práci. která Vás zaujala a baví.Nejste na konci, ale na začátku a nedejte se ničím svést ze své osobní cesty. Vaše city se probouzejí pro nový projekt nebo situaci, která vám přichází do života. Je čas činů a jednejte odvážně a neohroženě, protože vy jste ten/ta který/á  vše spojuje svou energii (já jsem to spojení mezi nebem a zem. Zároveň nechte v klidu a přirozeným způsobem odejít z Vašeho života to, co již nemá energii.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

SMYSL PRO HUMOR.

Děkuji ti, že mi pomáháš vidět humornou stránku této situace, abych se mohl/a usmát nad lidskou povahou. Jsem připraven/a vidět svoji zkušenost v jiném světle, abych tím přivolal/a lásku a léčivou energii.

 

 

 

Rada od Mileny

Každý den můžeme prožít pouze jednou a proto každý den nezapomínejte na dobré věci, které Vás potkaly a ocenit sebe sama. Můžete si je např. ve chvíli před spaním uvědomit a naladit se na energii spokojenosti, úspěchu, klidu a uvolnění (a pokud se Vám něco nezdařilo, nebo vás trápí, představte si věc vyřešenou ve Váš prospěch). Smích, radost a humorný nadhled, který obrušuje ostré a bolestivé hrany, nám umožnuje získat nadhled, poodstoupení stranou i pohled z jiného úhlu.  Zkuste tedy v tento čas záměrně a uvědoměle vnést do svého života vice lehkosti, radosti  a usměvů nad tím, co již máte a co jste již dokázali.

   Známá moudrost praví- S úsměvem jde vše snáze.

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

Bůh

Ustupuji z cesty a odevzdávám svou potřebu kontroly, abych vytvořil/a  prostor pro božskou uzdravující lásku, která proudí skrze mě i tuto situaci.

 

 17.  7. a 18.7.2017 s pomocí Boží v lásce      Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 24. 7. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony