Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 10 – 16.7.2017

 

Věštění z tarotů

Na rozcestí vybírejte tu cestu, která rozbuší Vaše srdce a rozproudí krev ve vašich žilách. Nepotlačujte lásku rozumem a nesnažte se prorazit hlavou zeď.  Nalezněte chytré řešení a cesta před Vámi se krásně otevře. Máte v sobě sílu vše dokázat, sluneční energie Vás bude podporovat.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

ODPUST SI,NEUDĚLAL/A JSI NIC ŠPATNĚ

Prosím Tě pomoz mi, abych se přestal/a obvinovat a abych si odpustil/a. Pomoz mi zbavit se veškerého pocitu jedovaté zloby nebo pocitu strachu vůči ostatním. Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi umožnuješ , abych se cítil/a v sobe samé/m a kolem sebe cítila lásku a mír

 

 

 

Rada od Mileny

Někdy se můžeme cítit nejistí, když se určité částí naše života mění. Ve fázi změn, kdy musíme činit rozhodnutí nebo jsme postavení do jiné situace, můžeme cítit zmatek, nerozhodnost, úzkost i obavy.  Uvědomte si, že pokud požádáte o pomoc (Boha, anděly, Mistry, Vesmír …..),  případně podporujte svůj záměr afirmacemi a vizualizacemi, anebo vše dohromady, není to projev slabosti, ale vaší síly a chápání vesmírných zákonitostí. Vesmír je vždy připraven Vám pomoci se vším, o co požádáte. Pokud odevzdáte pochyby a strach do „ ruku Božích“, najednou stojíte ve své sile, s hlavou vzpřímenou a bdělí, jste připraveni chytit vesmírnou přihrávku. Snažte se být  k sobě laskaví,  mějte se sebou trpělivost a užívejte si cestu změn.

 

Vykládací karty Panny Marie – Doreen Virtue

SEBEÚCTA

Ctím a miluji sebe prostřednictvím zdravých činností

 

 

 

 

9.7. 2017 s pomocí Boží v lásce      Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 17. 7. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                         

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony