Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 13.6. - 19. 6.2017

 

Věštění z tarotů

Máte možnost opět se na chvíli pozastavit nebo tolik nespěchat a volit si směr z více možností. Nečiňte žádná zásadní rozhodnutí, využijte tento čas pro družnou zábavu a užívání si života, což Vás naplní i uzdraví po citové stránce. Projevte odvahu, statečnost, velkorysost i soucítění a dobrosrdečnost k ostatním plně v souladu s vědomím vlastní sily, poznání a zásad. Budete cele připraveni na vykročení vpřed a patrně učiníte rozhodnutí ze srdce (vaše nitro zahoří pro nějaký směr, myšlenku, čin a vy budete cítit, že Vám opět „proudí krev v žílách“)

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Osoba, na kterou se ptáš, je důvěryhodná

Děkuji Ti, že mi dodáváš důvěru, abych mohl/a více otevřít své srdce ve vztahu k ostatním. Jsem vděčna za tvou ochranu, která zajištuje, že do mého života vstupují jen důvěryhodní lidé.

Rada od Mileny

Nemůžete změnit svět ani druhé lidi, ale můžete změnit způsob, jakým vnímáte sebe a jiné lidi. Pokud se Vám podaří objevit a spojit se se svým Světlem, budete více vnímat i Světla jiných, měně ostatní (i sebe)soudit a odsuzovat, neboť jste nechodili rok v jejich střevících. Jen toto pochopení a nacítění těchto energii přinese Vám i vašim blízkým zklidňování,  harmonizaci, otupení ostrých hran ve vztazích, lásku i následné laskavé jednání. A toto může udělat každý sám, neboť je to otázka svobodné volby.  A je to  velice důležité pro léčení světa( S láskou, má svet naději, s láskou se stíny ztráceji----) protože pokud léčíte sebe zároveň léčíte svět( a tedy ho měnite právě svým vyzařováním)

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Rodina

Modlím se za svou rodinu a odevzdávám tuto situaci Bohu, aby mi poskytl odpovědi, podporu a uzdravení.

 

13. 6. 2017 s pomocí Boží v lásce   Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 20. 6. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                               

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony