Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 5. – 11. 6. 2017

 

Věštění z tarotů

Příznivý čas pro využití jasné a silné energie kolem Vás, budete v tomto čase užívat hojností a blaženého bytí, využívat všech schopností k uspokojování vašich cílů. Odhoďte pochybnosti a mentální zábrany („ nechytračte“ ve smyslu vyhýbání se povinnostem a závazkům). Prošli jste cestou s množstvím zkoušek a vše se již vyjasnilo. Oceňte se za to, zasloužíte se to. Nyní je čas chopit se nových příležitostí. Máte k tomu vše potřebné a dokážete to. Dejte svým snům řád a strukturu v hmotném světě.


Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Příznivý výsledek

Děkuji Ti za nádherné vyústění této situace, které je dokonalé a spravedlivé pro všechny zúčastněné. Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi pomáháš věřit a důvěřovat.


Rada od Mileny

Když v životě dosáhnete v určité oblasti poznání, sjednocení a završení vašich cílů a tužeb, dostanete se do bodu, ze kterého je možno vše, protože vaše rozhodování a přesvědčení je založeno na zkušenosti, kterou jste prošli, jste v tomto plně sjednoceni s energií Universa a pevně stojíte nohama na Zemi ( Já jsem to spojení mezi nebem a zemi).  Je třeba, abyste se dokázali ocenit za to, co jste již v životě dokázali a kam jste došli. Naplňte se sebeúctou, abyste mohli dál pokračovat při vědomí si své síly a moudrosti, která Vás už bude provázet i nadále.


Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Ježíš

Modlím se za Ježíšovu pomoc a vedení v této situaci

 

 

 

5. 6. 2017 s pomocí Boží v lásce     Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 12. 6. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony