Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 29.5. - 4. 6. 2017

 

Věštění z tarotů

Síla je Vás, prameni skrze Vás a je na čase zahodit knihy (přestat „rozumovat“) a začít žít. Nedejte se svazovat přísnými pravidly a svobodně proveďte volbu (zvažujte, přehodnocujte) - vyberte si co chcete a to, co nechcete a nepotřebujete, klidně odhoďte. Přijměte odměny, učte se přijímat ocenění, dávejte (můžete se zapojit např. do dobročinného projektu, něco darovat) i přijímejte. Patrně nyní ještě nevidíte výsledky událostí těchto dní, ale brzy vše pochopíte.

 


Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Měj důvěru v sebe sama.

Archanděli Michaeli, prosím propůjč mi svoji odvahu a statečnost. Pomoz mi uvědomit, že jsem v jednotě se vším božským, moudrostí, sílou, láskou i tvůrčími schopnostmi, hojností a zdravím. Dovol mi, ať v sobě cítím důvěru a pokoj v každé situaci.

 

 


 

Rada od Mileny

Ditě  v určitém věku zákonitě odhodí kyblíček a lopatičku, aby mohlo dále zkoumat svět kolem sebe jiným způsobem.  Protože jste na své pouti došli až sem (přesně tam, kde se nyní nacházíte), zažili jste v  životě spoustu příhod a zkušeností, můžete se směle rozhodnout vše nepotřebné odložit, splnilo to již svůj úkol a nadále to nepotřebujete. Výborná afirmace pro tento čas Vám pomůže uvolnit nepotřebné mentální „harampádí“-VÍM, ŽE MĚ STARÉ NEGATIVNÍ MYŠLENKOVÉ VZORCE NEOMEZUJÍ. S LEHKOSTÍ SE JICH POUŠTÍM

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Trpělivost.

Věřím v Božské načasování.

 

29. 5. 2017 s pomocí Boží v lásce   Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 5. 6. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                               

 

  anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony