Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 16 – 22. 5. 2017

 

Věštění z tarotů

V tento čas neváhejte a chopte se příležitosti k cestě vpřed, nezabývejte se minulostí, naslouchání vlastní intuici a z toho pramenící duchovní nezávislost (ve smyslu vím, co chci a dělám, co chci) a Vám přinese štěstí a můžete snadno dosahovat svých cílů. Pokud jsou Vaše vnitřní cíle v souznění s vnější materializací, nic Vás nesvede z cesty a budete spravedlivě odměnění.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Ty jsi vytvořil tuto situaci a Ty máš sílu ji změnit.

Děkuji Ti, že se mohu opřít o tvoji sílu a že mi připomínáš moji vlastní sílu. Prosím veď mě, abych dokázal/a uskutečňovat svá přání a napravovat situaci v souladu s Boží vůlí a vytvořila tak mít a štěstí pro všechny, kterých se to týká.

 

Rada od Mileny

Přijetím a odpuštěním své minulosti a především odpuštěním sami sobě, se dostáváme do jiných energii, které nám umožnuji prožívání přítomného okamžiku naplno, bez rušivých destruktivních pocitů domnělé viny. Proto zkuste v tento čas (i v jiný), kdykoliv se přistihnete při obvinujících myšlenkách, začít zhluboka dýchat do břicha a uvolnit svaly kolem pupku, můžete požádat anděly, duchovní průvodce nebo Vesmír (dle toho, jak je to v souladu s vaším přesvědčením) aby očistili vaši mysl i tělo od bolesti a nahradili ji vnitřním mírem. Po uvolnění a zklidnění se nejen budete cítit lépe, ale mohou k Vám přicházet nová řešení, nápady, šťastné „náhody“ či nová setkání, která Vám pomáhjí v nastalé situaci, případně otevírají novou cestu.

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

ODPUŠTENÍ

Jsem ochotná/ý uvolnit starou zášť, abych se mohl/a těšit ze svého života

 

 

 

16. 5. 2017 s pomocí Boží    v lásce   Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 23. 5. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                               

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony