Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 9 – 14. 5. 2017

 

Věštění z tarotů

Přirozený a zákonitý konec nějaké situace, vztahu čí přesvědčení Vás patrně nezaskočí, neboť jste již pochopili, že staré struktury musí zaniknout, aby mohlo vzniknout něco nového. Nedívejte se nazpět, ale naopak využijte svoji autoritu a poznání k tomu, abyste udělali jasné činy k novým začátkům. Postavte se za svá přesvědčení.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Nevinnost

Dobrý Bože a andělé, děkuji Vám, že mi pomáháte uvědomit si, že všechna vaše čistá láska a světlo se odráží ve mně i v ostatních. Pomozte mi přijmout moji nevinnost, která je mi dána Bohem, tak, abych mohl/a zažít pocit klidu a míru.

 

Rada od Mileny

Čas zastavení se mění v čas činu a naopak. Abyste dobře vystihli, kdy je „čas k dílu“ naslouchejte pozorně svému srdci a pocitům, všímejte si jakoby náhodných shod okolností a provádějte praktické kroky v hmotném světě pro uskutečnění svých cílů, zbavujte se strachu z konání (strach znehybňuje a nekonání je jeden ze strachových vzorců sebedestrukce, vzniká na základě pochybování sám o sobě, sebekritizování a sebenenávisti a vzápětí nekonání, protože si myslíme, že to stejně nemá cenu). Svoji budoucnost máme ve svých rukou a naše dnešní činy ji vytvářejí.

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Děti

Mé srdce je plné lásky k dětem, což vytváří zázraky a pozitivní změny pro ně i pro mě

 

 

 

 

 

9. 5. 2017 s pomocí Boží v lásce     Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 9. 5. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                               

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony