Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 10-17. 4. 2017

 

Věštění z tarotů

Zastavte se na chvíli a zadívejte se k obzorům, nechte kolem sebe procházet božskou inspiraci a nedělejte zatím rázná rozhodnutí. Budou vám přicházet vhledy a názory jiných lidí, abyste se mohli rozhodnout pro partnerství (ať už v lásce, práci či duchovní cestě) a volit z více cest. Budete se cítit dobře v kruhu svých blízkých i přátel, se kterými můžete sdílet důvěrné emoce. Vzpomínky na krásné minulé prožitky, dobu dětství nebo setkání z někoho z minulostí ve vás probudí pocity harmonie, radosti a citového naplnění. Vyrovnávejte do harmonické rovnováhy (11. 4. probíhá úplněk s energií Vah) vše kolem sebe, podporujte vlastní tvořivost a nechte lásku proudit bez zábran do všeho, co děláte.

 

    

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Napiš své myšlenky a pocity.

Děkuji Ti, že mi pomáháš proniknout do mých tvůrčích schopností a moudrosti, které mi byly dány Bohem, abych se dovedl/a jasně vyjadřovat a dosáhl/a poznání, požehnání i uzdravení.

 

Rada od Mileny

Věnujte v tomto čase pozornost svému nitru i svému vnitřnímu dítěti, aby se ve vás opět mohla probudit tvořivost, radost a plné prožíváni z přítomného okamžiku. Všechny děti, včetně vašeho vnitřního dítěte, potřebuji lásku, čas a pozornost.Zkuste např. najit fotografii z doby, kdy Vám bylo třeba pět let a procitte a vyjádřete lásku i plnou podporu k tomu dítěti( které je stále ve Vás).Nezapomnejte na něj, věčně ho nepeskujte, že něco neudělalo dobře anebo včas a dopřejte mu čas na hraní. Odměnou Vám za to bude pocit radosti , bezstarostnosti a souznění s Vesmirnou energii a z toho odpovidajíci síla, vědomí podpory a lásky..

 

 


 Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

 

Vnitřní dítě

Starám se o své vnitřní dítě pomocí hravosti a péče o sebe.

 

 


10. 4. 2017 s pomocí Boží v lásce   Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 18. 4. 2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                          

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony