Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 13 – 19. 3. 2017

 

Věštění z tarotů

Můžete se zabývat dvěma úkoly najednou, případně si pohrávat s dvěma příležitostmi nebo směry cesty. Nekritizujte se za to, že se nedokážete ihned rozhodnout, nechte promlouvat své srdce, vaše mysl se pak s ním ztotožní (myšlenky se rodí  srdci, v“ břiše“ a jdou přes srdce teprve nahoru k mysli) a najdete řešení, protože síla je ve Vás. Jste schopni udržet svá poznání i v jiných, třeba i obtížnějších, situacích, pokud rozetnete svá pouta strachů a závislostí (např. na mínění jiných nebo na zavedených „pohodlných “ způsobech jednání). S láskou sami k sobě se osvoboďte a proveďte změnu.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Práce s léčivou energii

Děkuji ti, že posíláš léčivou energii ke mně a skrze mě, že ji obdarováváš mě i všechny kolem mě. Děkuji Ti, že mohu být ve spojení s láskyplnými a dokonalými léčiteli a učiteli léčení pomocí energie.

 

 

Rada od Mileny

Každý v nás má v sobě zdroj, esenci, své Božství (protože vše z Ducha pochází). Když se ve chvílích ztišení, např. při meditaci, modlitbě, spojíme s tímto Zdrojem (Bohem, Láskou) dokážeme  léčit sebe sama i ostatní. Pokud máme otevřená svá srdce (přijímáme i dáváme lásku beze strachu), dokážeme vnášet léčivou energii (světlo, lásku, soucítění…) do všeho kolem sebe.Tím se významě  přičiňujeme o uzdravování  všech situací v našem životě, které nás trápí.

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Víra

Věřím Bohu, že uzdraví tuto situaci

 

 


13. 3. 2017 s pomocí Boží                                                v lásce   Milena Rhea

 


 

Další výklad bude zveřejněn 20.3 .2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                          

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony