Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 27.2. - 5. 3., 2017

 

Věštění z tarotů

Výsledky vašich snah brzy budou patrné, buďte trpěliví-vše chce svůj čas. Nepodléhejte pýše ve smyslu Já jsem to říkal/a, ale svým léčivým a klidným přístupem rozpouštějte obavy v ostatních i v sobě. Ještě mnoho zbývá udělat, ale vy již jasně znáte směr. Možná, že vás na chvíli zastaví mnoho úkolů a překážek, ale jakmile se rozhodnete jít dál, cesta se otevře a vy v sobě opět pocítíte nadšení a vášeň pro vámi zvolenou cestu.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Bud sám k sobě vlídný

 Archanděli Michaeli, prosím, veď mě k tomu, abych byl/a k sobě vlídný/á a láskyplný/á ve všech svých myšlenkách, ve všem co řeknu nebo udělám. Pomoz mi uvědomit si, že si tento soucit zasloužím, Opouštím všechny své pocity viny a přenechávám je tobě, abych mohl/a zažít trvalý vnitřní mír.

 

Rada od Mileny

 

 

Pokud se nám podaří přehlušit kritický monolog, který mnoho z nás ať už vědomě nebo nevědomě vede (musím ještě ::::…, toto jsem nestihl, musím se vice snažit, toto nedokáži…..,já jsem…-.. a podob.), věci se pohnou dopředu. Zkuste tento týden sledovat tok svých myšlenek, a pokud se přistihnete, že myslíte na to, co vám vadí nebo co nechcete, vědomě je změňte a zaměřujte na to, co chcete. Učiníte tak významný krok ke zhmotněné svých snů, tužeb, záměrů a cílů

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Domov

Věřím a následuji své božské vedení týkající se mého domova.

 


26. 2.2017 s pomocí Boží v lásce    Milena Rhea

 Další výkld bude zvařejněn 6.3. připadně v následujicích dnech


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony