Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

16 – 22. 1. 2017

Věštění z tarotů

V tento čas můžete pocítit stará pouta nesvobody, strachů či závislostí.Připadně se můžete setkat s někým, kdo je proti vám nebo ve vás tyto reakce vyvolá. Podívejte se do svého nitra a poznejte to, co vás svazuje, neopakujte staré chyby, osvoboďte se. Nepodléhejte klamavým pocitům, ale uzemněte se a s láskou pečujte o to, co Vám bylo svěřeno. Sila a Světlo je na vaší straně a máte schopnost dosáhnout úspěchu. Věci se pohnou dopředu.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Sebeúcta

Milý Bože a andělé, děkuji vám, že mi pomáháte vidět sebe sama tak, jak mě vidíte vy, očima lásky. Děkuji Vám, že mě ctíte a respektujete – prosím pomozte mi, abych totéž dokázal/a já vůči sobě a dodejte mi odvahu postavit se za sebe sama. Prosím Vás o ochranu ve všech svých vztazích, abych byla obklopena milujícími a laskavými lidmi.

Rada od Mileny

Někdy je potřeba sestoupit do temnoty, abychom pochopili sebe sama a své stinné stránky, ke kterým se velmi neradi hlásíme, často je však vidíme na jiných. Láska je odpovědí na všechny naše otázky, a pokud dokážeme přijmout sebe sama přesně takoví, jací jsme, bez růžových brýlí, pak teprve dokážeme tyto stránky naši osobnosti léčit, osvobozovat se od závislostí a neopakovat staré chyby.

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Optimismus

Očekávám, že se přihodí dobré věci a ony se stanou

 


16.1.2017 s pomocí Boží                                                          v lásce     Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn  23.1.2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                          

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony